2733
2734
عنوان

چرا مردها همش میرن خاستگاری دخترهای کم سن و سال و خوشگل....

| مشاهده متن کامل بحث + 1374 بازدید | 34 پست

بالاخره تمایلات انسانی هست دیگه 

فقط خدا کنه عقل رو عم‌کنارش ببینیم

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همه عجیب تر ازدواج مردای 30 سال به بالا با دخترای زیر 18 ساله

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2731

میرن دختر جوون میگیرن که تربیتش کنن بردش کنن اونجور که دوست دارن بارش بیارن این تفکر از قدیم بوده و خوب معتقدن وقتی سنت کمه توان باروریتم بهتره و بیشتر و از اون ورم دختر جوون تر خوب شاداب تر و شیطون تره 

مثل این میمونه من بیام اعتراض کنم چرا دختر ها فقط به خواستگار پولدار جواب میدن

همیشه اینطور نبوده 

خیلی موارد ب عکس هم هست 

منم و ترس_ حبس _ تند زدنه نبضو استرس ____ منم و ی صدا که میگه سفت بمون و بش برس

خب مردا که سنشون میره بالا دخترای کم سن و سالو میپسندن یا دخترای کم سن از مردای سن بالا خوششون میاد یا پسرای جوون بیشتر با زنای بزرگتر از خودشون خوششون میاد  البته واسه همه صدق نمیکنه ولی خب مثلا من خودم  ۲۲ سالمه و مردای  ۳۶ ۳۵ ساله واسم جذابن 

عوضیای آشغال حالم از اینجور مزدایی که دنبال سن پایین هستن بهم میخوره

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
چی تمایل انسانیه؟؟؟

اینکه زیبایی رو دوست داشته باشه یا جوونی رو 

ولی آدم زیبای بی اخلاق به درد زندگی نمیخوره فقط مال نیگا کردنه😂😂

تو خودت مثلا یه پسر جذاب گند دماغو تصور کن🥶🥶نمیشه تحمل کنی حالا هرچقدر پولدار و جذاب 

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
میرن دختر جوون میگیرن که تربیتش کنن بردش کنن اونجور که دوست دارن بارش بیارن این تفکر از قدیم بوده و ...

چقدر بی تربیت ، این چه طرز حرف زدنه؟

شرافت زن روبا بردگی همسطح میکنین؟؟؟؟

چقدر بی تربیت ، این چه طرز حرف زدنه؟ شرافت زن روبا بردگی همسطح میکنین؟؟؟؟

من بی ادبی نکردم حقیقت جامعه رو گفتم حالا باشه واژه برده رو استفاده نمیکنم از قدیم وقتی مردی با اختلاف سنی بالای ده سال میگیره هدفش فقط یه چیزه حالا شما میخوای ناراحت شی بشو 

میرن دختر جوون میگیرن که تربیتش کنن بردش کنن اونجور که دوست دارن بارش بیارن این تفکر از قدیم بوده و ...

پیاده شو باهم بریم

نسختو برای خودت وبچه هات بپیچ از10سالگی شورشون بده مردم مثل شما...نبستن

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم