2737
2739
عنوان

برگشت معشوق

570 بازدید | 24 پست

بچه ها خیلی دلم گرفته لطفا یه چیزی ک خودتون تجربه کردین ..

یه چیزی ک باعث شده اونی ک رفته برگرده ..

ک عاشقتون شده باشه ..

یه دعایی ک رد خور نداشته باشه از،تجربه های خودتون یا شنیده هاتون ..

کمکم کنید ..خیلی دلم تنگ شده واسش ..

خیلی ..

نگین ازش بگذر و فراموش کن کیه و چیه و چرا رفته چون خیلی قصه ما پیچیده اس بگین چیکار کنم برگرده واقعا...  حتی ب اندازه یه پیام یه تماس ک صداشو بشنوم ... یه معجزه ..

لطفا دعا کنین .....😔😔

میشه امضامو بخونی؟من خیلی سختی کشیدم تو زندگیم عاشقانه یکیو میخوام که سر یه اشتباهم تنهام گذاشته میشه اگه پستمو هرجا دیدی واسه برگشتن عشقم و ازدواجمون صلوات بفرستی؟اگه فرستادی لایکم کن برات ایت الکرسی میخونم😢❤

اگر رفته کاری نکن برگرده ولش کن 😔

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقا من خودم رفته بودم خودم برگشتم طرفم با ی دختر خیلی خوشگل دوس شده بود حسودیم شد ولی رو شما جواب عکس می ه

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
2731

برا من وقتی ترکم کرد انقد حالم بد بود بی هدف تو خیابونا میرفتم فقط 

هروز گریه 

بعد یکسال برگشت و من دیگه نخواستمش 

الانم با کسی دیگه نامزد کردم 

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …خدایا دستمو بگیر 
عزیز دلم ایشالا ب حق همین ماه رمضان خدا عشقتو برگردونه پیشت و هر روز بیشتر عاشق هم شید چله سوره حشر ...

من یا ودود  ۱۰۲۱ بار و چهل شب سوره مزمل .. شنیدم 

نماز شب ..

یا بعد هر نماز سجده میرم هفت بار میگم یا ارحم اراحمین میگن یه فرشته تو آسمونه ب اسم اسماییل وقتی این کارو میکنی ج مید خدا صداتو شنید حاجتتو بخواه .. انگار درای اسمون باز میشه ..

من همش دعا میکنم خدایا خواسته دلم با صلاح تو یکی باشه با چشمای پر اشک ...

ذکر الحلیم شنیدم ۱۰۱ بار بخون صورتشو تو ذهن تجسم کن بعد ب صورتش فوت کن ..

یا نماز امام زمان ..

یا حروف ابجدتون در بیار اسمتون عدد بجد اسم هر کدومتون با هم جمع کنم ب همون تعداد بگو یا ناثر یا معین ایک نعبد و ایاک نستعین ..

ذکر یا جامع هم شنیدم ک برای اونایی ک جدایی افتاده و فراق دوری ب وصال تبدیل میکنه ..

و خیلی چیزای دیگ ...😔

ذکر یا جمیل و یا مجید و یا مصور،هم برای زیبایی میگم ک مهرم ب دلش بشینه...

ولی هیچوقت یادم نمیره زلیخا تا ب خدا نرسید ب یوسفش نرسید ... اول اخر همش تو دلم میگم اگ کل کائنات هم بخوان خدا تو نخوای نمیشه تو بزرگی تو مهربونی فقط تو میتونی اونو بهم بدی ...

همش میگم بشه ک تا ابد سجده  شکرت ب جا بیارم ... 

دیگ نمیدونم چجوری ازش بخوام ...

دلم خیلی شکسته ...خیلی...

میشه امضامو بخونی؟من خیلی سختی کشیدم تو زندگیم عاشقانه یکیو میخوام که سر یه اشتباهم تنهام گذاشته میشه اگه پستمو هرجا دیدی واسه برگشتن عشقم و ازدواجمون صلوات بفرستی؟اگه فرستادی لایکم کن برات ایت الکرسی میخونم😢❤
2738

سلام عزیزم من تجربه کردم

اما برگشتش پایدار نبود رفت و این بار بتر منو شکوند،و ازدواج کرد

بنظرم هر کی میره نباید دنبالشو گرفت😊

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
من یا ودود  ۱۰۲۱ بار و چهل شب سوره مزمل .. شنیدم  نماز شب .. یا بعد هر نماز سجده میرم هف ...

با همین دل شکستت موقع اذان از خدا بخواه ،حتما خدا جواب میده ماه رمضان هست،خدا میزبان خوبی هست ،قطعا جواب مهمانشو میده 

اشتباهت چی بود عزیزم؟اگه دوست داشتی بگو

قرار بود بخونم واسه دندون ک زدم زیرش 

گفتم میخوام طراحی بخونم خیلییی اذیتش کردم دروغ زیاد گفتم اولین رابطم بود تجربه نداشتم 

هی سر مسائل الکی قهر کردم و برگشتم 

باها بخشیدم و باز برگشت واقعا دوسم داشت

اخرین بار گفتم دندون سخته نمیخونم گفت بحث نکن الکی دندونو بخون من حمایتت میکنم واسه هرچی علاقه داشتی 

منم احمقققق مثل بچه ها گفتم خدافظ و ...

بعد ب غلطکردن افتادم گفت درستو بخون بعد کنکور میبینمت صذبار الکی قهر کردم 

هی چرت و پرت گفتم صدبار خدافظی کردم دوباره پیام دادم دوستم زنگ زده بود گفته بود بگید بچه بازی درنیاره بگید درسشو بخونه قبول شه 

بخدا دیگه تحمل ندارم ۴ماهه شب و روز اشک میریزم چیکار کنم برگرده اجی بدون 

اون نمیتونم زندگی کنم بخدااااا عاشقشم

با همین دل شکستت موقع اذان از خدا بخواه ،حتما خدا جواب میده ماه رمضان هست،خدا میزبان خوبی هست ،قطعا ...

عاشقم بود نصف شبا زنگ میزد صدای  نفس کشیدنمو بشنوه دلم میگرفت برام اهنگ میخوند و گیتار میزد ساعت ها پشت تلفن بچگی کردم و قدر ندونستم کاش بمیرم 

اگه بلاک نیستی بهش زنگ بزن حرف بزن ،عذر خواهی کن بابت اشتباهاتت و ازش فرصت بخواه  اگه بلاک هست ...

بلاکم تهدیدش کردم خودمو میکشم گفت چرت و پرت نگو بلاک میکنما گوش ندادم بلاک کرد

2706