2733
2739

ما مستاجر داریم و به خاطر کرونا و تعطیلی کارشون اجاره اسفند رو ندادن اصلا به رو نیاوردیم و دوهفته پیش که دادن گفتیم چرا دادید و درک میکردیم وضعیتتون رو و... با شوهرم عهد کرده بودیم که ماه دیگه که قراردادشون تموم میشه به رو نیاریم و حتی با اجاره پارسال بشینن تا توی وضعیت کرونا آواره نشن... حالا خودشون زنگ زدن که ما میخوایم بریم پولمون رو بدین(مبلغ رهنشون تقریبا بالاست). شوهرم گفت می‌سپارم مستاجر جدید بیاد خونه رو ببینه پولتون رو بده برین... گفتن ما به خاطر کرونا کسی رو راه نمیدیم!!! شوهرم گفت خوب چرا میخواید برید بمونید دیگه... با خنده ها...گفتن طلای زنت رو بفروش پولمون رو بده!!!!! شما دندون گردین!!!! و کلی بد صحبت کردن و گفتن اگه پولشون رو ندیم شکایت میکنن!!! کلی فحش هم بارمون کردن!!!! واقعا این درسته؟ پولشون رو با قرض هم شده جور میکنیم ولی حالم بده که این جواب خوبی بودنه توی دنیا؟ دیگه من میتونم به کسی رحم کنم؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین احتمالا به یه مشکل مالی برخورد کردن. که طرف مقابل گفته باید پولمو بدین . 

اینا هم اینطوری کردن .

نمیشه قضاوت کردن اونا رو .

الان گرونیه بیکاریه . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
ماهم مستاجر داریم خیلیییی بد قلق شده با اینکه رعایتش کردیم به این نتیجه رسیدیم ک فیلم بگیره از خونه ...

اینم فیلم فرستاده ولی میگه هرکسی پسند کرد حتی یک بارم نباید بیاد حضوری ببینه

2738

پس ما چقدر مستاجر خوبی هستیم والا... صابخونه هرموقع پول لازم بود دوهفته زودتر زنگ میزد اجاره رو میگفت اگه دارین زودتر بدین لازم دارم عوضش ماه بعد دیرتر بدین ما میدادیم...

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706