2752
2734
عنوان

توی این دوره زمونه نباید رحم کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 35 پست
طبق قانون حق ندارن  پس توام بگو صب کن تا کرونا بره

فکر کنم اگه توی قولنامه قید میکردیم همکاری کنن برای بازدید، اونوقت ما حق داشتیم... الان به نظرم حق با اوناست و به خوبی از این حق سواستفاده میکنن

میگه برین طلاهای خانومت رو بفروشیم... یک دستبند و یک گوشواره!! 

چه رویی دارن مردم بخدا دوتیکه طلاروچشم ندارن ببینن ولی ازیه جهتم شایدواقعامشکلی پیش اومده براشون

دوستای گلم حاجت دارم میشه برام صلوات بفرستین هرکی صلوات فرستادلایکم کنه منم براش میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کنم اگه توی قولنامه قید میکردیم همکاری کنن برای بازدید، اونوقت ما حق داشتیم... الان به نظرم حق ب ...

ما هم الان گرفتار همچین موردی هستیم.. وام مسکن اولیمون داره اماده میشه یه خونه مدنظرمونه مستاجر لج کرده نمیزاره بریم ببینیم لااقل عکسم نمیده... صابخونه بیچاره شهر دیگست هرچی بهشون زنگ میزنه ج نمبدن پیام میدن موجب سلب ارامش نشین لااقل عکس نمیفرستن... موعد اونا تا دوما دیگست

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2731
بشکنه این دست ک نمک نداره      خب اون مستجره خوبی کردن شمارو خوبی ندیده. ...

اون موقع هم میگفت صابخونمون بی انصافه!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
فکر کنم اگه توی قولنامه قید میکردیم همکاری کنن برای بازدید، اونوقت ما حق داشتیم... الان به نظرم حق ب ...

نه عزیزم یه سری از حقوق ثبت شده اس از قبل اتفاقا اونا اگ میخواستن باید قید میکردن چون شما مالکی 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام...
نه نزدیکه تموم بشه

تاپایان قراردادشون نمیتونند طلب پولشون را بکنند وقتی خواستید بهشون پولشون را بدید یکماه اجاره ای که ندادن کم کنید که قدر محبت را بدونند

برای روزهای خوبت دعا میکنم.

عزیزم قبل اینکه پولشون رو بدین حتما خونه رو چک کنین که خرابکاری نکرده باشن رفتارشون خیلی مشکوکه

ما هم هرچی با مستاجرمون راه میایم پرروتر میشن خدا شاهد ما تا حالا نه بهشون گیر دادیم نه کاری باهاشون داریم

همیشه خدا هم طلبکارن 

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
تاپایان قراردادشون نمیتونند طلب پولشون را بکنند وقتی خواستید بهشون پولشون را بدید یکماه اجاره ای که ...

آره ما هم گفتیم برید شکایت کنید و امیدوارشون نکردیم تا روز موعدشون بشه

عزیزم قبل اینکه پولشون رو بدین حتما خونه رو چک کنین که خرابکاری نکرده باشن رفتارشون خیلی مشکوکه ما ...

واقعا همینطوره متاسفانه... آخه ما همزمان هم صاحبخونه ایم هم یک جای دیگه مستاجر یم... نه از صاحبخونه شانس داریم نه از مستاجر... صاحبخونه توی وضعیت کرونا گفته تخلیه کنین و خونه رو فروخته

واقعا همینطوره متاسفانه... آخه ما همزمان هم صاحبخونه ایم هم یک جای دیگه مستاجر یم... نه از صاحبخونه ...

ما طبقه بالای دوتا مستاجرمون میشینیم خدا شاهد انقدر اروم راه میریم که یه وقت اذیت نشن،در پارکینگ رو جوری باز میکنیم که هیچ صدایی نیاد و کلی مراعات دیگه

بعد اونا تا دو سه نصف شب مهمونی میگیرن،ساعت 1 شب جوری در پارکینگ و اپارتمان رو میبندن که خونه میلرزه،بچه هاشون داد و جیغ و گریه تا اخرشب اشغالاشون رو میریزن تو حیاط

تازه اسانسور گذاشته بودیم منم اول بارداریم خونریزی داشتم سه هفته استراحت مطلق شدم با اون وضعیت اسانسور تمیز کردم شب شوهرم اومد گفت تمام کف اسانسور پر از گل شده زنگ زدیم بهشون که لطفا تمیز کنین

در اومدن گفتن مگه از ما اجازه گرفتین آسانسور گذاشتین که تمیز کنیم؟گفتیم خودتون گفتین ما کارتن گلی اوردیم گلی شده خودتون تمیزش کنین

انقدر فحش به ما دادن که نگووو

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
ما طبقه بالای دوتا مستاجرمون میشینیم خدا شاهد انقدر اروم راه میریم که یه وقت اذیت نشن،در پارکینگ رو ...

وااااااای خدا صبرتون بده شمام با ما همدردی... چقدر پررو... آدم دلش میشکنه واقعا

2706