2752
2734
عنوان

شيرنخوردن نوزاد ٥٦ روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 58 پست
ميگم نكنه شيرم سيرش نميكنه و اينكه تو بيداري نميخوره فقط شب تا صب چن بار تو خواب ميخوره 

ببین بااین فکرابچه روشیرخشکی نکن سیرنش هی مک میزنه تا۳ماهگی تحمل کن خوب میش سرپاشیربده راه بروشیربده من جفت بچه هام اینجوری بودن 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
شیشه باعث میشه بچه عادت کنه به راحت خوری  نباید شیشه بدی اصلا توی کلاسای شیردهی میگفتن شیشه شی ...

ممنونم كه انقد خوب و كامل توضيح دادي بخاطر كرونا بهداشت فقط روز سوم بردمش بعد اون نبردم واسه واكسنشم ٥ شنبه ميبرم اونجا وزن نكردن كه تو نمودار ببينم چطوره ٤٤ روزش بود بردم پيش دكتر گفت نسبت به وزن تولدش ١/٢٠٠ بيشتر شده يعني ٤٤ روزگيش شده بود ٤/٦٠٠ گرم كه گفت خوبه اما بعد دكتر بردن شير خوردنش كم شده من با ترتزوي آشپزخانه وزن كردم ديروز كه ٥٥ روزگيش بود شده بود ٤/٨٠٠ گرم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

رفلاکس داره،پسر منم همین بود دوماهگی سینه نگرفت،شیشه هم تو خواب میخثرد بعدشم دیگه نمیخورد،الان ۶ماهش ...

چجوری شیر میدادی بهش پس۰سینه ک نمیخوردشیشه ام توروز نمیخورد

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
ببین بااین فکرابچه روشیرخشکی نکن سیرنش هی مک میزنه تا۳ماهگی تحمل کن خوب میش سرپاشیربده راه بروشیربده ...

اره دقیقا پسر منم همینطوره تا الانم وزنش عالی بوده ...من اضافه بوده ن کم .خداروشکر

2731
ببین بااین فکرابچه روشیرخشکی نکن سیرنش هی مک میزنه تا۳ماهگی تحمل کن خوب میش سرپاشیربده راه بروشیربده ...

الانم دكتر ميگه تو بيداري سينتو بدوش با قاشق بده كه اونم بهو ميره تو دهنش بالا مياره 

ب کارت ادامه بده اگه گریه نمیکنه ...با شیرت داره سیر میشه ..فقط ب وزن بچت دقت .کن .تا الان ک خوب بود ...

من عقلم نمیرسید شیردوش برقی بخرم،کسی هم راهنماییم نکرد،مثلا مادرم و اطرافیان همش میگفتن چشمت کردن اخه شیرم زیاد بود،یا یکی میگفتن خودت تنبلی از قصد نمیخای شیر بدی،میرفتن دعا میگرفتن و از این حرفا،با شیردوش دستی هم شیرم بعد ۱ ماه خشک شد،الان تازه فهنیدم باید برقی میخریدم🤕🤕

ميگم نكنه شيرم سيرش نميكنه و اينكه تو بيداري نميخوره فقط شب تا صب چن بار تو خواب ميخوره 

سلام عزیزم نگران نباش پسر منم دقیقا این مشکلو داشت یا تو ماشین شیر میخورد یا وقتی کاملا خواب بود وقتی بیدار بود نمیخورد وگریه  میکرد منم میترسیدم دیگه شیرمو نخوره پا ب پاش گریه میکردم  بردم متخصص خودش گفت رفلاکس معه داره و معدش ترش میکنه یه شربت و یه قرص داد قرص رو بهم گفت 

پسرم دوست دارم 
چجوری شیر میدادی بهش پس۰سینه ک نمیخوردشیشه ام توروز نمیخورد

شیر خودمو تا جایی ک داشت دوسیدم با شیشه تو خواب دادم شیرخشکم میدادم،دیگه شیرم خشک شد کلا شیر خشک تو خواب میدادم تا الان،چ روزایی ک گریه میکردم

ممنونم كه انقد خوب و كامل توضيح دادي بخاطر كرونا بهداشت فقط روز سوم بردمش بعد اون نبردم واسه واكسنشم ...

خواهش میکنم عزیزم

دقیقا توی شرایط منی منم فقط روز سوم بردم و واکسن 

منم چون از وزنش با خبر نبودم فکر میکردم سیر نمیشه با سرنگ بهش شیر میدادم در حالیکه شیرم چرب بود زود سیر میشد بعد از شیر خوردن مشتش اگر باز باشه یعنی سیره اگر گرسنه باشه جیغ و داد می‌کنه آبرو واست نمیذاره بچه سیر باشه و گرسنگی نکشه رشدش نرمال می‌ره بالا 

راستی بهداشت نرفتی آد رو که قطع نکردی؟ من حسم میگه آد هم خودش اشتهای بچه رو زیاد می‌کنه به این جمله آخرم به چشم فکت علمی نگاه نکن حس خودمه

چرا گاهي اوقات شبرمو كه نميخوره روزي يه بار اونم جمعا ٥-٦ بار نسده تو اين مدت

منم بچم ۱۴ روزشه اما یکم زردی دااره دکترگف شیرخشکم بده تاهی پی پی کنه ۰هم سینه میدم هم شرخشک۰میذارم سینه بخوره اگه سیرنشدخیلی کم شیرخشکاخرش میدم اونم بعضی وقتا۰دیگهنمیدونم چی میشه اخرش

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
از بدو تولد تا الان سينمو با يه صداي خاصي مثل اينكه كامش افتاده ميخوره البته گاهي اوقات بدون صدام مي ...

داره هوا میخوره بچه 

هاله قهوه ای کامل باید توی دهنش باشه چونه ش باید به سینه ت چسبیده باشه 

سلام عزیزم نگران نباش پسر منم دقیقا این مشکلو داشت یا تو ماشین شیر میخورد یا وقتی کاملا خواب بود وقتی بیدار بود نمیخورد وگریه  میکرد منم میترسیدم دیگه شیرمو نخوره پا ب پاش گریه میکردم  بردم متخصص خودش گفت رفلاکس معه داره و معدش ترش میکنه یه شربت و یه قرص داد قرص رو بهم داد باتوجه به سن بچه بهت میگه چقدرو چه وقتایی قرص رو بهش بدی بعد دو روز ک قرص و شربتو دادم خ ب خوب شد ولی گفت حتما حتما باید سروقت خودش وتا یکسالگی مرتب بهش بدی وگرنه این مشکل معدش وقتی بزرگ بشه هم باهاش میمونه  منم همونکارو کردم خوب خوب شد ولی گفت واسهدچک آپ هر دوماه یکبار بیارش ک زودترم خوب شد و دیگه قبل یکسالگی گفت خوب شده بهش نده اینارو گفتمم چون  میدونم  مادری ک تازه بچه دار میشه با کوجکترین مشکل بچه ش حس میکنه دنیا رو سرش خراب شده اگه دوس داشتیاسم قرص هم برات میفرستم اتفاقا قرصشم خیلی سخت پیدا میشد  هرجا‌میشد یخریدمو ذخیره میکردم از عراق هم سفارش میدادم بیارن واسم الان پسرم یکسالو نیمشه خیلی هم خوبه خداروشکر

پسرم دوست دارم