2733
2739
عنوان

شيرنخوردن نوزاد ٥٦ روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 58 پست
الانم دكتر ميگه تو بيداري سينتو بدوش با قاشق بده كه اونم بهو ميره تو دهنش بالا مياره 

سینه رو بنداز دهنش شیری که دوشیدی رو با سرنگ بچکون روی سینه ت جوری که بره توی دهنش هم انگیزه پیدا می‌کنه قوی تر و بهتر مک بزنه هم سیر میشه 

منم بچم ۱۴ روزشه اما یکم زردی دااره دکترگف شیرخشکم بده تاهی پی پی کنه ۰هم سینه میدم هم شرخشک۰میذارم ...

با شیشه شیر بهش نده

ببین اساسا تشکیل شیر با مکیدن بچه اتفاق می افته وقتی نوک پستان توسط مکیدن بچه تحریک میشه به دستور مغز پرولاکتین بالا میره و غدد شیری پر از شیر میشه وقتی بچه سینه رو میذاره دهنش قدرت عشق هورمون اکسی توسین توی بدن مادر ترشح می‌کنه که باعث میشه شیر به سمت بیرون هدایت بشه پس زیاد شدن شیر به دو تا عامل بستگی داره یک مکیدن بچه دو نگاه چپ تو چشم با بچه 

ولی کیفیت شیر به غذایی که میخوری مربوطه

دکترت احتمالا چون شیرت کم بوده اینو گفته ولی بهت نگفته که با مکیدن شیر بیشتر میشه

در هر صورت اگر به این نتیجه رسیدی که بهش شیر خشک بدی یه سرنگ بردار توش شیر خودت رو با شیر خشک ترکیب کن که به طعم شیرین شیر خشک عادت نکنه اون وقت به سر سرنگ سوند وصل کن و سر دیگه رو بچسبون کناااار نوک سینه ت

سوند خیلی نازکه و بچه متوجهش نمیشه و مکیدن رو ادامه میده و همزمان هم سینه ت تحریک میشه و شیر بیشتر تولید میشه هم شیر کمکی رو دریافت کرده

من موقعی که بچه م زردی داشت سینه رو مینداختم دهنش با سرنگی که از شیر خودم پر کرده بودم بدون سوند، شیر رو روی سینه م می چکوندم اینجوری هم سینه پر شیر میشه هم بچه شیر بیشتری دریافت کرده هم فکش قوی تر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش خوب شد بچه شير خورد؟ وزنش چطور بود ؟ 

اره بخدا بعد دو روز ک‌مصرف کرد دواهاشو خوب خوب شد ولی طول درمانشو کامل کن حتما دکتر خوب هم ببر متخثث باشه مال من بچم‌اول تولد‌چند تا مشکل جدی داشت خوب خوب شد خداروشکر ایشالا مال توهم خوب میشه

پسرم دوست دارم 
من آد بهداست و ندادم خارجيشو خريدم آ-د-س اونو هرروز ميدم  

بچه من آد خارجی رو بالا میاورد بعد یه چیزی هم هست خونده بودم قطره خارجی به بچه ندید چون اونا بر اساس ژنتیک و آب و هوای کشور خودشون ساخته شده و اینایی که ما داریم هم براساس ژنتیک و آب و هوای کشور خودمون واسه همین به بچه های ما همینایی که داریم هم خونی بیشتری داره

درست و غلطش رو نمیدونم ولی چون چون بچه م خارجی رو بالا میاورد و اینم خونده بودم دیگه اصراری به خوروندن بهش ندارم

2728
با شیشه شیر بهش نده ببین اساسا تشکیل شیر با مکیدن بچه اتفاق می افته وقتی نوک پستان توسط مکیدن بچه ت ...

عزیزم شما شاغلی؟ من خواه ناخواه مجبورم بعدا ب بچم شیشه بدم.شیشه اونقدراام بد نیس.دکترزنانم میگف من هرکار کردم بچه هام شیشه بخورن نشد.

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
سلام عزیزم نگران نباش پسر منم دقیقا این مشکلو داشت یا تو ماشین شیر میخورد یا وقتی کاملا خواب بود وقت ...

مرسي از راهنماييت عزيزم بي زحمت اسم قرص و بگو واسه ساعت ٢ از دكتر وقت گرفتم به دكترش بگم ببينم چي ميگه

2740
عزیزم شما شاغلی؟ من خواه ناخواه مجبورم بعدا ب بچم شیشه بدم.شیشه اونقدراام بد نیس.دکترزنانم میگف من ه ...

آره شاغلم الان توی مرخصی زایمانم ولی احتمال قوی برنمی‌گردم سر کار چون کسی نیست بچه رو اون جوری که من میپسندم نگه داره ولی اگر سر کار هم برم با شیشه بهش نمیدم بچه رو دست هر کسی بسپرم میگم با لیوان بهش شیر بده که از سینه زده نشه کاری که همین الان گاها خودم میکنم ببین روراست بهت بگم اگر میخوای شیر خودت رو بهش بدی فکر شیشه رو باید از سرت بیرون کنی مگه اینکه از قطع شدن شیر خودت ناراحت نشی

چون وقتی بچه شیشه رو بگیره دیگه به سینه برنمی‌گرده چون از شیشه خیلی آسون شیر میاد بیرون ولی سینه رو باید بمکه و زحمت بکشه میرسی به جایی که هی میدوشی توی شیشه بهش میدی ولی کم کم چون نمی مکه شیرت خشک میشه و کامل 

شیر خشکی میشه شیر خشک هم که می‌دونی از شیر گاو درست شده و قند داره و بچه های که با شیر خشک تغذیه میشن توی بزرگسالی بیشتر مستعد دیابت میشن

آره شاغلم الان توی مرخصی زایمانم ولی احتمال قوی برنمی‌گردم سر کار چون کسی نیست بچه رو اون جوری که من ...

همون دیگه بری سرکار مجبور میشی خیلی وقتا شیشه بدی۰اما الان این سرشیشه ای ک بچه من میخوره  باهاش از سینم سختترمیاد ازش۰ازسینم مک میزنه قشنگ میریزه دهنش اما اون نه۰😄بچه باهاش درگیره

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
مرسي از راهنماييت عزيزم بي زحمت اسم قرص و بگو واسه ساعت ٢ از دكتر وقت گرفتم به دكترش بگم ببينم چي مي ...

قرصش تین بود شربتشو یادم نیست بخدا نگران نباش علائمش دقیق مث بچه ی منه ایسالا ک خوب میشه اونم 

پسرم دوست دارم