2737
2739
عنوان

بیاید حاجتتون روبگید براتون صوات میفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم معصومه س عزیزم انشالله حاجت رواشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2728

كارام درست بشه برم موفق بشم 🤲🏻😔❤️

برام دعا كن به ارزوي چندين و چندسالم برسم

خدا خيرت بده 

ممنون

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2738

سلام تواین سه چهارماه پولی که میخام دستم بیاد واقعااجتیاج دارم بهش دلم گرفته😪مرسی گلم ان شاالله شماام حاجت رواشین ب حق این ماه عزیز

خـــــــــــدایــــــــــــــــا قـــــــلـــــــــبـــــــــم بـــــــــه عـــــــــــــــشــــــــــق تــــــــــــــــــــــــــوزنــــــــــــــــده اســــــــــــــــــــت❤
خیلی حاجت دارم و آرزوهایی که امیدی به برآورده شدنشون ندارم.ولی الان از خدا یه بچه ی سالم میخوام لااق ...

برات از ته دلم دعا میکنم انشاله خدا همه حاجتت  رو بده

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  

میدونم خداجونم به همین زودیا پسرمو تو دلم میزاره از شما میخام برا سلامتیش و زودتر اومدنش برام دعا کنید😍🙏😘

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤

کار شوهرم درسته بشه

خواهرم خوشبخت بشه

عمه ام ازدواج کنه

ماشین بخریم

خونه مون عوض کنیم

خودم کار پیدا کنم

بعضی وقت ها به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنمکه این حجم وسیع بی عقلی و نفهمیچطور توی کله ای به این کوچکی جا شده !
2706