2737
2739
عنوان

بیاید حاجتتون روبگید براتون صوات میفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 102 پست

ب همه بی بچه ها بچهای سالم و صالح بده ب منم بده

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا کنید بابام حال روحیش خوب شه‌‌‌‌...خودمم نی نی دار شم..دکتر خوبم برا ترمیم بینی پیدا کنم ازین فکر و خیال دربیام 

عوض شدم!!آدمی دیگر شده ام با کوله باری از تجربه...                با زخم هایی عمیق..با شکست هایی پر درد...                         دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند آسان مرا مال خود کند...     دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم.. ‌                             به کسی تکیه نمیکنم و از کسی انتظار محبت ندارم...                  خودم بوسه میزنم بر دستانم،سر به زانوهایم میگذارم و خودم سنگ صبور خودم میشوم....                                                    حس خوبیست..‌.!!                                                                اینکه خودت همه کَسِ دنیای خودت باشی.....!!!
2731
2740

شخصیتمو جوری که میخوام شکل بدم،روابطم با خانواده و دوستا خوب باشه و افراد دورم ادمای خوب و سالمی باشن

رشته مدنظرم قبول بشم

خوشبخت و عاقبت بخیر بشم

شرمنده یکم زیاد شد.ممنونم عزیزم🌹

برا منم دعا کنید بچه دوممو باردار شم بزودی و سالم باشه و دخترمم همیشه سالم باشه و کرونا هم ریشه کن شه

تنتون سالم 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....