2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو باز خوبه ما خونمون عقرب داره

واااای نگو 

الان ی سوسک دیدم تازه شوهرم رفت سر کار تنها بودم 

مجبور شدم خودم بکشمش 

قلبم داره وامیسته من خیلی میترسم از حسرات 

سر درد شدم از ترس 😭😭😭😭😭

من قبلا جایی بودم با سوسکا زندگی مسلامت آمیز داشتم 😂😂😂😂( فقط اینکه اونا با من کار نداشتنا ) اسپری کامن داشتم خونه همینکه میدیدم سریع اسپری میکردم روش همونجا درجا میمرد

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰

ماکه موش اومده بود دیشب گیرکرد تو تله.

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2740
وای ن من خیلی میترسم  سر درد شدم از ترس

من همش سم میزنم تو ظرفام راه میرن روقاشقا در یخچالو باز میکنم میدون تو یخچال انقد گریه میکنم ازاول عروسیم ۵ساله هرجامیرم سوسک داره هرچی سم میزنم میکشم بیفایده

من قبلا جایی بودم با سوسکا زندگی مسلامت آمیز داشتم 😂😂😂😂( فقط اینکه اونا با من کار نداشتنا ) اسپر ...

اخه بمیره هم جنازشو باید برداری دیگ 

بخدا قلبم تو دهنمه دارم سکته میکنم 😭😭😭😭

من همش سم میزنم تو ظرفام راه میرن روقاشقا در یخچالو باز میکنم میدون تو یخچال انقد گریه میکنم ازاول ع ...

هر جا میری سوسک نداره

با وسایل هات میبرشیون 

اونا که تخم میزارن توم جابه حا میشی هی میمونن دیگه

باید حسابی سم‌ پاشی کنی

کارتون وسایل هات رو دور بنداز.از اون سوسک ریزا هستن؟

اخه بمیره هم جنازشو باید برداری دیگ  بخدا قلبم تو دهنمه دارم سکته میکنم 😭😭😭😭

اون می موند بعدا یکی میومد برمیداشت دیگه .. مهم این بود بمیره

برای شفای بابام ازتون خواستم صلوات بفرستین 😔😔یادتونه الان باید بگم برای شادی روحش صلوات بفرستین .... ای زبونم لال میشد اینو نمیخواستم هیچوقت ...بابام رفتی و منو تو ۳۰سالگی یتیم کردی بابا ...😭😭😭😭                    خداروهزارمرتبه شکر ۲بهمن ۹۹متوجه شدم که تو دلی دارم ❤❤❤خدایا خودت مواظبش باش.دختر گلی مهرسا خانوم ۲۷شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲ظهر به دنیا اومد با وزن ۳۴۰۰🤩🥰
2706