2733
2734
عنوان

همسرم منو سیلی زد ۳ روزه نه پیام داده نه زنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 3131 بازدید | 187 پست
فندقی همیشه نمیزنه اصلا اونجور نیس خیلی خیلی خیلی عصبانی بشه آره

بهت قول میدم میزنه. تو زندگی چیزای زیادی اتفاق میفته که ادمو عصبانی کنه. مردی که انقدر وقیحه که تو عقد بزنه بعد عروسی بدتر میزنه. مردی که غیرت داره مردونگی داره شده تو عصبانیت خودشو بزنه زنشو نمیزنه. مرد بی غیرت و بی عار دستش وله. اینجور مردا اخرم زناشونو مثل دستمال کاغذی مصرف شده میندازن تو کوچه‌. دیدم که میگم. نبین باهم خوب و خوشین قربون صدقه ت میره. زندگی بالا پایین داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
آخه دست خودش نیست کارهایی میکنه ک واقعا دست خودش نی

وای به حالت با این طرز فکرت

برو دنبالش بگو یکم دیگه کتکت بزنه بلکه حالش بهتر بشه

چرا اینقد خودت و خورد میکنی آخه!!!!!!!

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ادامه  من‌همسرم اول میخواست توی حیاط  مادرش خونه‌درست کنه بعدش الان میگه دولت اجازه نمیده ...

از این جور آدمی بچه دار نشو خواهش هم می کنم طلاق بگیر این وابستگی به بادت میده بابای منم این جوری بدتر میشه خوب نمیشه این اخلاق 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
ادامه  من‌همسرم اول میخواست توی حیاط  مادرش خونه‌درست کنه بعدش الان میگه دولت اجازه نمیده ...

ببخش ولی اندازه خر رو داره طلا که نگرفته حداقل مامانت زحمت کشیده اون دوتارو هم چشم دیدنش نداره مگه دوتا النگو چقدر کمک میکنه تو خونه ساختن چندسالتونه جفتتون؟

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
قرص اعصابش خونه ماست الانم رو میزه برای اینکه با من خوب باشه میخوره  خرجی پدر ومادرش میده قسط ...

عزیزم شما که کتکت و خوردی لذتشم بردی به طرفتم حق میدی 

الان چرا تاپیک زدی؟؟؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”