2752
2734
عنوان

همسرم منو سیلی زد ۳ روزه نه پیام داده نه زنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 3133 بازدید | 187 پست
خب دوستش دارم بگم ندارم دروغ بگم شوهر من حتی مادرش هم نمیشناسه خیلی تحمل کرد ولی کنترلش از دست داد ...

یه خانوم سالم و با غرور وقتی برای بار چندم کتک میخوره اونم سر مال و منال دیگه نمیگه اخه دوسش دارم دیگه نمیگه کاش مامانم طلاهارو بده بدم بهش. میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره چون میدونم دست خودش نیست شاید تقصیر من بود تحریک کردم ولی دلم براش تنگ شده ولی هیچ پیام زنگی ند ...

فکر میکنی بقیه که کتک میخورن شوهراشون دست خودشونه؟؟ قطعا نه.

شوهرت عصبیه . ممکنه سر هر چیزی تو زندگی‌ کتکت بزنه. 

همه شوهراشون تو خوشی باهاشون مهربونن. مهم اینه که تو بحث خودشون رو کنترل کنن. شوهرت اصلا مناسب نیست.  

اگر میخوایی باهاش ادامه بدی حداقل سراغش رو نگیر تا وقتی که بیاد معذرت خواهی کنه و گرنه تا اخر عمرت همین آش هست و همین کاسه....

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
غرور رو چجوری نشون برم خب زنگ و پیام ندادم دیگ چیکار کنم

هیچی. قبول کن که از این مرد برات سعادت و پناه در نمیاد و تصمیم بگیر به جای اینکه تا اخر عمرت کتک بخوری و یکی دوتا بچه رو هم با خودت بدبخت کنی، دلتو بذار زیر پات و جداشو و منتظر یه بخت سالم و بهتر از این باش

یه خانوم سالم و با غرور وقتی برای بار چندم کتک میخوره اونم سر مال و منال دیگه نمیگه اخه دوسش دارم دی ...

دوستش دارم ولی ن زنگ زدم ن پیام

باز احتمالا یا خود ش میاد یا خواهرش زنگ میزنه ک دلم میخواد وفتی زنگ زد همه چیو بهش بگم بهش میگم ک منو سیلی زد و پهلوم درد گرف

خیلی دوسش دارم خیلی زیاد نمتونم جدا بشم  😭😭😭 اونم یک آدم خیلی لجبازی دست ب بزن همیشه ک ندار ...

ببین دخترم شما هرچقدر هم بری رو مخش بازم کسی حق نداره کسی و کتک بزنه. این رفتارها که تو عقد هست بعد اینکه برید خونتون زیاد و زیادتر میشه. از یه طرف دارن از مهربونی و سادگیت سواستفاده میکنن. حداقل ترین ها اینه که واسه دختر یکم طلایی خریدی چیزی بکنن و اگه اینکارو نمیکنن حداقل چشم به اموالت نداشته باشه. یعنی نه تنها برات ارزش نذاشتن چیزی بگیرن بلکه همونی هم که خانوادت خریدنم میخوان ازت سرش باهات بحث میکنه. حالا شما برو بگو طلای مامان خودتو بفروش خونرم بزن به نامش ببین قبول میکنه یا دوباره کتک میخوری 

اونم لج بازه  چون ک اعصابش خورد کردم منو مقصر میدونه

تو خودت هم خودت رو مقصر میدونی متاسفانه.

تو لج باز تر باش. اون میخواد هم ازش معذرت خواهی کنی، هم طلا بهش بدی. خداییش این ارزشش رو داره؟؟؟؟؟؟ 

اصلا کوتاه نیا. تو مقصر نیستی . یعنی میخوایی تا اخر عمر هر چی گفت بگی چشم که یه وقت اقا عصبی نشه و کتکت نزنه؟ 

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
باشه خب. بعدا بیا هزارتا تاپیک دیگه بزن غذام شور شد کتکم زد باردار بود لگدم زد مامانمو فحش داد بچه م ...

فندقی همیشه نمیزنه اصلا اونجور نیس خیلی خیلی خیلی عصبانی بشه آره

تو خودت هم خودت رو مقصر میدونی متاسفانه. تو لج باز تر باش. اون میخواد هم ازش معذرت خواهی کنی، هم طل ...

ن بخاطر طلا نبود چون گفتم مستاجری نمی شینم  دیگ خیلی زیاد عصبانی شد چون منو زد ن زنگ زدم ن پیام هیچی

2706