1954
1955
عنوان

خیلی اعصابم خورده بیاید کمک

174 بازدید | 22 پست

خونمونو میخوایم بفروشیم .اینجارو شوهرم تنهایی اومد خرید😒😒 طبقه چهاره سال ساختشم بالاس یعنی خیلی ناامیدم. چ دعایی بخونم فروش بره .پولشم نیاز دارم نمیتونم خیلی ارزون بفروشم. دوسال تمام دارم حرص میخورم بخاطر خونه ای که دوسش ندارم.الان هیشکی زنگ نزده بیاد ببینه

اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم

عزیزم الان بازار معامله خونه از رونق افتاده واسه همونه. ایشالا راه میفته بفروش میره

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏

با خیال راحت سیسمونی کودک خودتون رو  از کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید

(کیکابو ,برند برتر اروپایی بخرید)

1965
اسانسور نداشته باشه اصلا مفتم ارزش نداره .چون دیسک کمرو هزار مشکل بوجود میاره .چون خودم تو این کار خ ...

خونه ما طبقه دوم بی آسانسور  

میشه برای آرامش دلمون و سلامتی خودم و خانوادم و موفقیتمون صلوات مهمونم کنید... 

[QUOTE=134717506]اسانسور نداشته باشه اصلا مفتم ارزش نداره .چون دیسک کمرو هزار مشکل بوجود میاره .چون خودم تو این کار خ ...[/QUOTدوستم شما توکارخریدوفروشی؟درحد۷۰۰میلیون.میتونم تهران آپارتمان بخرم؟کجای تهران میشه؟من خودم محدوده تهران هستم یه خونه ویلایی دارم میخوام ببینم تواین اوضاع بفروشم میتونم باپولش بخرم یانه

1967
اسانسور نداشته باشه اصلا مفتم ارزش نداره .چون دیسک کمرو هزار مشکل بوجود میاره .چون خودم تو این کار خ ...

والا منم خیلی به شوهرم گفتم خونه ای بخر ک بعدا راحت و زود بفروشیم. الان هیچ نکته مثبتی نداره ک بخوام به مشتری بگم. اعصابم داغونه هیچکس درکم نمیکنه

اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
8
[QUOTE=134717506]اسانسور نداشته باشه اصلا مفتم ارزش نداره .چون دیسک کمرو هزار مشکل بوجود میاره .چون ...

اره تهرانم .باید خوب بگردی خواسته هاتو از خونه سبک وسنگین کنی .من وشوهرم  چند تا خونه خریدو فروش کردیم .اکثرا طبقه اول و دوم بوده .طبقه های سوم و چهارم معمولا مشتری نداره یا از سر اجبار طرف میخره .با وام میتونی .مبلغ بالاتر میخواد .خونه های ارزوتر از یک میلیارد .یا پارکینگ نداره یا اسانسور یا بالکن یا طبقه های بالاست یا خوش نقشه نیست یا افتابگیر نیست یا تو کوچه تنگه یا خیابون یک طرفه است یا قناسی داره  و متراژ کو چیکه .دیگه باید ببینی با نبود کدوم یک از امکانات میتونی کنار بیای .

خدا ....💗🌹
1718