2737
2739
عنوان

بازم مزاحمتون شدم

485 بازدید | 73 پست

سلام ب همه

خانما من ۱۲ ساله ک ازدواج کردم و بچه ندارم

خیلی کارها کردم و خ دکتر رفتم

شنیدم هر کسی از صدنفر گدایی قل هوالله کنه دعاش ررآورده میشه

من محتاج ی قل هوالله خوندن شما هستم

ب من کمک کنید تا خدا بهم رحم کنه توی تاپیک قبلم ۷۲ نفر زحمت کشیدن و خوندن

منم برای هر کدومتون ی قل هوالله می خونم(فقط اونایی ک دفعه قبل خوندن دیگه زحمت نکشن خدا خیرشون بده)

بی زحمت کامنت بذارین تا بتونم واستون بخونم

خدا بهتون خیر و دلخوشی بده

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا خیرت بده منم برات خوندم

می تونی چند نفر رو برام تگ کنی

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
2738

10تا میخونم واست ان شاء الله حاجت روا بشی⁦♥️⁩

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2706