2410
2553
عنوان

بازم مزاحمتون شدم

485 بازدید | 73 پست

سلام ب همه

خانما من ۱۲ ساله ک ازدواج کردم و بچه ندارم

خیلی کارها کردم و خ دکتر رفتم

شنیدم هر کسی از صدنفر گدایی قل هوالله کنه دعاش ررآورده میشه

من محتاج ی قل هوالله خوندن شما هستم

ب من کمک کنید تا خدا بهم رحم کنه توی تاپیک قبلم ۷۲ نفر زحمت کشیدن و خوندن

منم برای هر کدومتون ی قل هوالله می خونم(فقط اونایی ک دفعه قبل خوندن دیگه زحمت نکشن خدا خیرشون بده)

بی زحمت کامنت بذارین تا بتونم واستون بخونم

خدا بهتون خیر و دلخوشی بده

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خدا خیرت بده منم برات خوندم

می تونی چند نفر رو برام تگ کنی

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
2714

10تا میخونم واست ان شاء الله حاجت روا بشی⁦♥️⁩

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2706