2737
2739
عنوان

بازم مزاحمتون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 73 پست

یعنی اونایی ک عنوان رو لایک کردن هم خوندن برام؟؟؟

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه

خانما 

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب دیگه کسی نمیاد مثل اینکه

خدا ب همتون خیر بده دلخوشی بده شادی بده

ان شاالله این دل مهربونتون هیچ وقت غم نبینه

عزیزم من ۱۰ تا برات میخونم ❤

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2731
عزیزم من ۱۰ تا برات میخونم ❤

خ لطف کردی خانم؛خدا خیرت بده و ان شاالله ب همه آرزوهات برسی ولی اون ی نذر بود ک صد تا شد و تموم؛ولی بازم مرسی

من هم واسه شما خوندم

عزیزم من برات 40 تا می خونم ان شاالله نی نی زودتر بیاد بغلت

شما هم برای خوشبختی و زدواج من دعا کنید مرسی

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
عزیزم من برات 40 تا می خونم ان شاالله نی نی زودتر بیاد بغلت شما هم برای خوشبختی و زدواج من دعا کنید ...

عزیزم خ لطف کردی؛منم واسه شما خوندم و صلوات فرستادم

خدا بهت خیره بده

با دهن روزه از ته قلبم آرزو می کنم ک خدا یک مورد خوب جلو راهت بذاره و خیلی زود و راحت ازدواج کنی و خیلی خیلی خوشبخت بشی؛دلم برات روشنِ

دل من شکسته اس؛با دل شکستم از خدا می خوام ک ب آرزوهات برسی

عزیزم خ لطف کردی؛منم واسه شما خوندم و صلوات فرستادم خدا بهت خیره بده با دهن روزه از ته قلبم آرزو م ...

ممنون عزیز دلم 

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار
2740
عزیزم خ لطف کردی؛منم واسه شما خوندم و صلوات فرستادم خدا بهت خیره بده با دهن روزه از ته قلبم آرزو م ...

سلام عزیزم . 5 بار سوره توحید رو خوندم براتون . ان شاء الله حاجت روا بشی . من هم مثل شما منتظرم . لطفا برای من هم دعا کن . راستی اهل چه استانی هستی ؟ 

سلام عزیزم . 5 بار سوره توحید رو خوندم براتون . ان شاء الله حاجت روا بشی . من هم مثل شما منتظرم . لط ...

خ ممنونم دوست عزیز

ان شاالله بحق این غروب آخرین روز ماه مبارک،خدا بهت خیلی زود بچه های سالم بده

منم واسه شما خوندم

سلام مهربون براتون خوندم ان شاالله حاجتروابشید

خ خ ممنون محجبه جون

منم واسه شما توحید خوندم

ان شاالله خدا فقط جلو راهتون خیر و خوشی بذاره

سلام مهربان 

ببخشید که اینقدر گرفتاری داشتم که

نتوانستم به جهت مهربانی های حضرت عالی و لطفی که به فرزندم داشتید

رسما  زودتر از این سپاسگزاری کنم  به هر حال بابت اینکه دوستان ممهربانی ونن شما دارم از خداوند سپاسگزاری میکنم 

درود برشما و در سایه الطاف حق

قسمتتان ماندگاری و سلامتی  و شادی  و برکت و روزی حلال باشد

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
سلام مهربان  ببخشید که اینقدر گرفتاری داشتم که  نتوانستم به جهت مهربانی های حضرت عالی و ...

سلام دوست عزیز

ان شاالله ک رفع گرفتاری شده باشه و فرزندتون صد سال سالم و تندرست باشن

وظیفه ی انسانیم رو انجام دادم؛نیازی ب تشکر نبود

ان شاالله انرژی مثبت آرزوهای خوبتون؛ب خودتون هم برگرده

2706