2733
2739
عنوان

شوهر و خونه مادرش

422 بازدید | 32 پست

بچه ها شما شوهراتون تنهایی میرن خونه ماماناشون؟

شوهرمن هروقت تنها میره مامانش هی سوال پیچش میکنه منم دوس ندارم خب

دوس دارم همون هفته ای یه بار که دعوت میکنه باهم بریم بیایم 

فعلن ک شوهرم باهاشون قهره دو هفتس😖

زن بودن مثل ققنوس بودن است هی اتش میگیری و باز نا امید نمیشوی و از خاکسترت زن متولد میشود زن قداست دارد برای با او بودن باید مرد بود ن نر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خونه مادرشوهرم دوره برای همین هم من هم شوهرم هر موقع جایی بخوایم با هم میریم ، و اینکه شوهرت انقد بهت اعتماد داره که سوالاتی که مادرش ازش میپرسه رو بهت میگه پس دوستت دارم لطفا کاری نکن اعتمادش رو از دست بده بهت 

دنیا عین تصورات ما نیست 
2740
خونه مادرشوهرم دوره برای همین هم من هم شوهرم هر موقع جایی بخوایم با هم میریم ، و اینکه شوهرت انقد به ...

اره میاد میگه

ولی مثلا من بهشوهرم میگم شیر آب خرابه درست کن،یادش میره ولی کافیه مامانش لب تر کنه،عمرا اگه یادش بره یا خسته باشه

آرزو به دل موندم ديدنشون به هفته بكشه هوففف دو سه روز يه بار بايد بريم خستم ديگه خسته

تازه خودشم اون وسطا ميره

حالا بارفتنش مشكلي ندارم همش بايد مام بريم بچمم كه به خودشون وابسته كردن پدر شوهرم از الان تو گوش بچه سه ساله دارن ميخونه خودم ميبرم ميارمت مدرسه خستم كردن انگار خودشون بچه نداشتن همش ميخوان بچم با اونا باشه به من محل نذاره البته موفق هم شدن طوريكه بچم وقتي با اوناييم اصلاً محلم نميذاره

2706