2752
2734

نمیدونم توجهی ندارم به اطرافم

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

مامانم

مدیریت بازرگانی خونده

شغل اصلیش تریده

ولی تو همه شاخه ها هست مثل بازار ماشین خارجی و دلار و طلا و آهن

خودمو نمیم ولی بچه هاش هم موفق اند 

همه این کار هارو با بزرگ کردن ۴ تا بچه انجام داده الانم ۳۶ سالشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مامانم مدیریت بازرگانی خونده شغل اصلیش تریده ولی تو همه شاخه ها هست مثل بازار ماشین خارجی و دلار ...

افرین واقعا،  چهار تا بچه؟  چطوری با چهار تا بچه کار میکردن کسی کمکشون بود؟ 

افرین واقعا،  چهار تا بچه؟  چطوری با چهار تا بچه کار میکردن کسی کمکشون بود؟

پدرم خیلی همراهه

تو سن کم ازدواج کردند و یه مدت درس رو ول کرد تو ۱۷ برادرم رو آورد که الان دکتره

۱۹ منو آورد کنکوری ام

۲۵ سومی رو آورد حامله ک بود کنکور داد با بچه ۱۰ روزه ترم ۱ بود تو خونه ما قانون اینه که بچه های بزرگتر مسئول رفتار کوچیکتر از خودشون هستند و بای کمک کنند برای همین سخت نبود 

۳۴ سالگی هم ته تغاری رو آورد که شده عزیز دل همه

بین خودمون بمونه ولی پنجمی تیر بدنیا میاد به هیچ کس نگفتیم 

راز موفقیت مامانم اینکه از زندگیش برای هیچ کس توضیح نمیده کلا سیکرت وومنه  برخلاف من که آبم بخورم به همه میگم

پدرم خیلی همراهه تو سن کم ازدواج کردند و یه مدت درس رو ول کرد تو ۱۷ برادرم رو آورد که الان دکتره ۱ ...

ووووووای عاشق مامانت شدم،  من یدونه دارم ب هیچی نمیرسم واقعا چطوری با چهار تا همه چیو هندل کرده

ووووووای عاشق مامانت شدم،  من یدونه دارم ب هیچی نمیرسم واقعا چطوری با چهار تا همه چیو هندل کرده

خیلی آدم بیخیالیه کلا 😂😂😂

یهو تو یه روز ۲۰۰ میلیون ضرر میکنه خیلی ریلکس تعریف میکنه اشتباه کردم باید فلان سهم رو یفروختم دیروز انشالله جبران میشه

همییین! من باشم خودمو شقه شقه میکنم ولی خیلی آرومه 

بچه ها رو هم اصلا وابسته بار نمیاره محبت میکنه بازی میکنه شعر یاد میده ولی وابسته نه

جوریه من از ۱۳ سالگی سفر ۱ هفته ای با دوستام میرفتم ولی خیلی از دوستام حتی اردو های مدرسه هم خانواده حساس بودند

رو تربیت خیلیییی حساسه اما محدود نمیکنه یجور حدوسط 

سخته ولی میشه

بگم خودم ، انگ خودشیفتگی بهم نمیزنین؟ 

البته با معیارهای خودم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2706