2733
2734
عنوان

۱۵ سال زیاد نی بنظرتون؟🙄😳

772 بازدید | 64 پست

من چن وقت پیشا ی دوستای اول راهنماییمو پیدا کردم شماره و اینا ازش گرفتم و قبل قرنتینه باهم میرفتیم بیرونو اینا تا ی روز بحث سر اینده و سرنوشت شد این گفت که با ی پسری اشنا شده که ۱۴ سال از خودش بزرگتره و خیلیم دوستش داره ،من بااینکه چن ماه از گفتنش میگذره ولی هنو تو شوکم امروز اینستا عکساشونو دیدم اصا هنگ کردم،واقعا بنظرتون علاقه ای هس بینشون؟!!!

بعضیا نیان خواهشا بگم زندگی خودشونه و به ما مربوط نی چون هست و اینا جامعرو دارن نابود میکنن اصا

اینم بگم خیلی سنش کمه

من و همسرم ۱۵ سال اختلاف سنی داریم من ۱۷ همسرم ۳۱ سالشه الان هم باردارم اگ مثل ما باهم تفاهم داشته باشن و هم دیگ‌دوست داشته باشن مشکلی نیست ولی واقعا باید از خیلی چیزا بزنی چون علاقه ها فرق میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی اونا راضین چرا ما بخایم نارااضی باشیم

چرا فکر میکنی اینا جامعه رو خراب کردن؟

من خودم و نامزدم اخلاف سنیمون ۲ساله و خیلی خوب همو میفهمیم

انگار تو یه خانواده بزرگ شدیم اینقدر که شبیه به همیم

هرکس توانایی انجام کار اینترنتی داره بهم پیام بده💞
وقتی اونا راضین چرا ما بخایم نارااضی باشیم چرا فکر میکنی اینا جامعه رو خراب کردن؟ من خودم و نامزدم ...

عزیزم بعزیاشون واقعا محیطو خراب میکنن

امار طلاق نیره بالا ،کودک همسری زیاد میشه و خیلی مشکلات دیگه

😂😂😂خوبه پسره ولی نمدونم چی بگم تو شوکم

والا من با شوهرم ۵ سال اختلاف سنی داریم سلیقه هامون باهم فرق میکنه من شنگول منگول اون جدی و مردونه

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!