2733
2739

سلام . من ۳ساله ازدواج کردم و ۲تا برادرشوهر و ۲تا خواهرشوهر دارم . خانواده خوبی هستن خداروشکر ولی جدیدا متوجه شدم بخاطر حرفای اطرافیان که هی مقایسه میکنن شوهرمو با برادراش یه حس رقابت و حسادتی ایجاد شده که سعی دارن بین همسرم و پدرشو که خیلی رو همسرم حساب میکنه رو شکراب کنن و از اونطرفم منو از شوهرم دلزده کنن . اوایل حس میکردم اتفاقیه ولی بعد دیدم نه هربار داره تکرار میشه باورم نمیشد چون شوهرمن خیلی اروم و متینه و کلا سرش به کار خودشه و منم چون خیلی علایق و سلایق و دنیام با جاریام و خواهرشوهرام فرق داره احترام میزارم و دوری و دوستی و کلا کاریشون ندارم .جاریام کلا شوهراشون رو از خانوادشون دور کردن و توب اینطور میپسندن ولی من و شوهرم نظر خودمونو داریم  همیشه سرمیزنیم بهشون و کاراشون رو انجام میدیم و کلا دلمون میسوزه و پدرمادرشم خوب و ارومن . امشب خونه پدرشوهرم بودیم سر ظرفشویی مادرشوهرم به جاری کوچیکم میگه نه نمیخواد توبشوری مریم میشوره برو کنار تو خسته میشی و یه بارم قبلا اینو تکرار کرده و سری پیش من چیزی نگفتم و شستم . اما امشب خیلی دلم شکست . موندم چه کنم چندوقته کلا اینجور رفتارا ازشون سرمیزنه یا هفته پیش مادرشوهرم بهم میگه پدرشوهرت گفته مریم و شوهرش کجا رفتن گفتم خونه مادرش گفته نه مریم مادرنداره دیگه اینو نگو . 

ببخشید طولانی شد نخواستم قطره چکونی باشه  شما جای من بودین چه میکردین؟ دلداریم بدین حالم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یا برادرشوهرم بااینکه از شوهرم کوچیک تره شروع کرده از خاطرات بچگی شوهرم چیزای بدش رو تعریف میکنه و میخنده به حالت مسخره . یا بهم میگه خودت برو کار شوهرتو درست کن درسته دکتره ولی خوب راه انداختن کار بلد نیست من بودم تاحالا صدباره راهش انداخته بودم 

حتما حتما برو مشاوره ک بهت بگه چجوری برخورد کنی و سعی کن تو این جور مواقع خودت سر گرم کارای آسون کنی مثلا پاک کردن سفره یا بازی کردن با بچه ها

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706