2737
2734

سلام . من ۳ساله ازدواج کردم و ۲تا برادرشوهر و ۲تا خواهرشوهر دارم . خانواده خوبی هستن خداروشکر ولی جدیدا متوجه شدم بخاطر حرفای اطرافیان که هی مقایسه میکنن شوهرمو با برادراش یه حس رقابت و حسادتی ایجاد شده که سعی دارن بین همسرم و پدرشو که خیلی رو همسرم حساب میکنه رو شکراب کنن و از اونطرفم منو از شوهرم دلزده کنن . اوایل حس میکردم اتفاقیه ولی بعد دیدم نه هربار داره تکرار میشه باورم نمیشد چون شوهرمن خیلی اروم و متینه و کلا سرش به کار خودشه و منم چون خیلی علایق و سلایق و دنیام با جاریام و خواهرشوهرام فرق داره احترام میزارم و دوری و دوستی و کلا کاریشون ندارم .جاریام کلا شوهراشون رو از خانوادشون دور کردن و توب اینطور میپسندن ولی من و شوهرم نظر خودمونو داریم  همیشه سرمیزنیم بهشون و کاراشون رو انجام میدیم و کلا دلمون میسوزه و پدرمادرشم خوب و ارومن . امشب خونه پدرشوهرم بودیم سر ظرفشویی مادرشوهرم به جاری کوچیکم میگه نه نمیخواد توبشوری مریم میشوره برو کنار تو خسته میشی و یه بارم قبلا اینو تکرار کرده و سری پیش من چیزی نگفتم و شستم . اما امشب خیلی دلم شکست . موندم چه کنم چندوقته کلا اینجور رفتارا ازشون سرمیزنه یا هفته پیش مادرشوهرم بهم میگه پدرشوهرت گفته مریم و شوهرش کجا رفتن گفتم خونه مادرش گفته نه مریم مادرنداره دیگه اینو نگو . 

ببخشید طولانی شد نخواستم قطره چکونی باشه  شما جای من بودین چه میکردین؟ دلداریم بدین حالم بده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقه بعد ب خنده بگو ماملن چرا ازمن مایه میزارین شما خودتون بشور😉

برا رفت وامدم بگو ماشین حساب بدم تو شمارش اشتباه نشه

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
2742
2740

یا برادرشوهرم بااینکه از شوهرم کوچیک تره شروع کرده از خاطرات بچگی شوهرم چیزای بدش رو تعریف میکنه و میخنده به حالت مسخره . یا بهم میگه خودت برو کار شوهرتو درست کن درسته دکتره ولی خوب راه انداختن کار بلد نیست من بودم تاحالا صدباره راهش انداخته بودم 

حتما حتما برو مشاوره ک بهت بگه چجوری برخورد کنی و سعی کن تو این جور مواقع خودت سر گرم کارای آسون کنی مثلا پاک کردن سفره یا بازی کردن با بچه ها

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706