2737
2739

من مادرشوهرم الان دو روزه کمرش گرفته اصلا نمیتونه تکون بخوره من اومدم اینجام کلا همه کاراشو میکنم ناهار شام ..... از اونورم کار داریم برای خونه میسازیم خونه ما غذا و ظرفای اونام هست....تا حالا مادرشوهرم درست میکرد دستش درد نکنه من مشکلم اصلا با مادرشوهرم نیست ناراحتم نیستم اومدم کاراشو انجام میدم اما شوهر هی برای ناهار شام یا اینجا ک میاد هی میگ مامان تکون نخور مامان بلند نشو خسته شدی در صورتی ک همه کارارو من میکنم بخدا این حرفاش رو اعصابمه ....منم واقعا تو این دو روز خسته شدم.....نمیدونم شاید از خستگی زیادی حساس شدم

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤

خسته نباشی گلم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این که نگران مادرشه طبیعیه ولی کاراری توام نبینه ناسپاسیه هرکسی جای خودش این روزا میگذره بیخیال😜

مثلا بهم‌میگ هر چی میخوای بگو بخرم یا تو این ۲ روز یه بار گف خسته شدی ولی خب این رو اعصابمه هی میگ مامان مامان ......

2738
کارارونگهداروقتی اومدپیش اون انجام بده ازخودشم کاربکش

میدونه کار من انجام میدم ....خودشم برای اوردن سفره و جمع کردن کمک میکنه نمیدونم مرضش چیه مامان مامان میکنه

عزیزم اصلا وظیفه شما نیست که کاراشونو بکنید دراصل درست هم نیست که یه خانم مدام در حال بشور بساب باشه،مادر شما خدایی نکرده مریض بشه شوهر شما حاضره تمام کاراشو انجام بده مثل شما؟ 

باید پرستار بگیره اگر مقدور نیست براش خودش انجام بده شما دیگه دست نزن به چیزی 

بعضی اوقات احساس میکنی داری به بن بست میرسی اگه خودتو باور داشته باشی نیاز به برگشتن نداری..دیوار رو میشکنی!
عزیزم اصلا وظیفه شما نیست که کاراشونو بکنید دراصل درست هم نیست که یه خانم مدام در حال بشور بساب باشه ...

صحبت سر کار کردن نیست مادرشوهرمم سنی نداره اولین بار کمرش گرفته ....نه خواهر شوهر دارم نه جاری در حال حاضر 

تو رو خدا چرا اینکارارو میکنین که بعد این حرفارو بشنوین مگه اینجا هندوستان که عروس کارگر مادرشوهرش باشه بشین سرخونه زندگیت که این حرفارو نشنوی فک میکنی دوروز دیگه همه میگن دستت درد نکنه غیر اینکه توقعشون بالاتر میره ازت هیچی دیگه نیس دختر داره وظیفه اونه اگرم نداره پسراش کاراشو بکنن توام ول کن برو خونت

2706