2733
2734
عنوان

اعصابم خورد شده از دست شوهرم بنظرتون حق دارم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 49 پست
تابستان پارسال منم تو همین موقعیت بودم و از این که همه کارا رو من میکردم وجاریام دست به سیاه و سفید ...

وااای نه من ابنجوری نمیتونم من نه جاری دارم نه خواهر شوهرم مادرشوهرمم خیلی خوبه همش تشکر میکنه

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤
پس حرص نخور برای مادر شوهرت کار میکنی که دوسش داری مشکلتم به نظر من به شوهرت بگو البته اگه مثل شوهر ...

نه میگم بهش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای نه من ابنجوری نمیتونم من نه جاری دارم نه خواهر شوهرم مادرشوهرمم خیلی خوبه همش تشکر میکنه

پس چته دیگه میبینی که ادمایی با مشکلات بیشتر از تو هم وجود دارن پس الکی حرص نخور به نظرمن فقط مشکلتو با شوهرت درمیون بذار

2731
صحبت سر کار کردن نیست مادرشوهرمم سنی نداره اولین بار کمرش گرفته ....نه خواهر شوهر دارم نه جاری در حا ...

دختر نداره راه دوری نمیره.حساس نباش.بعد که رفتید خونتون به شوهرت زحماتتو یاداوری کن

خب داره لی لی به لای مادرش میزاره چون اینجورمعلومه مادرش خیلی براش زحمت کشیده توهم همین کاروبکن حساس نباش تامیتونی مادرشوهرتولوس کن بعدن جواب خوبیتومیگیری عزیزم

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

عزیزم وقتی مادر شوهرت خوب و مهربونه شما هم تلافی محبتهاش رو داری میکنی ...فقط شوهرت قدرشناسیش کمه که سعی کن اکثر کارهارو بزاری حلو چشمش و خیلی هم با کش دادنش انحام بدی و از اون هم کار بکشی و از خستگیت پیشش بگی مادرش نشنوه حالا.....مردا عقلشون به چشمشونه تا نگی و نبینن نمیفهمن .همین

خب داره لی لی به لای مادرش میزاره چون اینجورمعلومه مادرش خیلی براش زحمت کشیده توهم همین کاروبکن حساس ...

اره مادرشوهرم دوتا پسراش هردو عاشقشن...

عزیزم حساس شدی بذار وقتی تنهایین بهش بگو ولی معلومه شوهرتون بی انصاف نیست مدارا کن باهاش خواهر

اوهوم تو همین فکرم وقتی رفتیم خونه باهاش حرف بزنم 

یک کلمه به شوهرت بگو عزیزم منم داره بهم سخت میگذره دوسدارم به منم توجه کنی و انرژیمو زیاد کنی و باعش ...

میگم شایدم اینجا نمیتونه زیاد ابراز علاقه کنه