2733
2734
عنوان

کسی اینجا شوهرش شیشه میکشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 749 بازدید | 72 پست
چجوری سخت بگیرم؟

بنشین باهاش جدی صحبت کن بهش بگو به زندگیمون نگاه کن به جسمت نگاه کن ببین این مواد چه بلایی سر تو و زندگیمون آورده اگه خانوادت نمیدونن تهدید کن که به خانوادت میگی

من یک ترک هستم❤️از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران رفتم از کوی تو لیکن عقب سرنگران ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان و دگران وای به حال دگران
2731
چقد طول میکشه به قول خودت آدم شه  

این جلسات تمومی نداره باید مدام ادامه بدی چون ممکنه آدم دوباره خطا کنه 

من یک ترک هستم❤️از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران رفتم از کوی تو لیکن عقب سرنگران ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان و دگران وای به حال دگران
بنشین باهاش جدی صحبت کن بهش بگو به زندگیمون نگاه کن به جسمت نگاه کن ببین این مواد چه بلایی سر تو و ز ...

دلت خوشه عزیزم اصلا أین چیزا نمیارتش کلا نظرش اینه که من بدبختش کردم 

دلت خوشه عزیزم اصلا أین چیزا نمیارتش کلا نظرش اینه که من بدبختش کردم 

چرا اینطور فکر میکنی؟ نذار صحبتت به دعوا بکشه ازش بپرس چرا بدبخت کردم مگه چیزی برات کم گذاشتم؟ اگه هرکسی جای من بود طلاق میگرفت

سرچ میکنم شمارشو گیر مبارک ولی مشکل اینجاست که عمرا راضی شه بره 

خب دیگه خودش باید خسته بشه نشه دوباره دروز از نوع

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
سرچ میکنم شمارشو گیر مبارک ولی مشکل اینجاست که عمرا راضی شه بره 

از تلاش دست نکش پیگیر باش به مرکزی هم که زنگ میزنی بهشون بگو که راضی نمیشه

چرا اینطور فکر میکنی؟ نذار صحبتت به دعوا بکشه ازش بپرس چرا بدبخت کردم مگه چیزی برات کم گذاشتم؟ اگه ه ...

ببین یه آدم عجیب غریبه جوری محکومت میکنه باحرفاش وسفسطه هاش که میگی آره اون پسر پیغمبره ومن یه عوضی اشغال اصلا اصلا از پسش برنمیام تمام ادمای زنذگیمون هم چه فامیلا خودش چه فامیلای من همه بهم میگن خدا صبرت بده چه جوری با این سر میکنی 

تو نت سرچ کردم شهر مارو نداره 

حالا همون na ببرش نذار جلساتش رو متوقف کنه

2706