2737
2739
عنوان

کسی اینجا شوهرش شیشه میکشه؟

745 بازدید | 72 پست

چکار کنم به نظرتون دیگه بریدم ازش هیچ شوق و شور یا عشقی تو زنذگیمون نیس اصلا ازش متنفر شدم ولی نمیدونم چرا نمی تونم برم البته وجود پسرم بی تاثیر نیس ولی خب منم اخلاق درستی نداشتم شوهرم اول خیلی دوست داشت من بچه بودم احترام و طرز درست رفتار با شوهر رو بلد نبودم همش قهر و دعوا حرفای بد میزدم و صدامو بلند میکردم سر چیزای واقعا بی مورد شوهرم بی تقصیر نبود ولی خب رفتارهای من خیلی بچگانه و افراطی بودن واسه همین الان عذاب وجدان دارم واسه 

همین نمیتونم بزارمش و برم ازیه طرفم از زندگی بی روح و سردمون هم خسته شدم چن بار ترک کرد اما الان دوباره برگشته به خیالش که من نمی دونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باخانوادش صحبت کن ببریدش ترک کنه حمایتش کنن یه مدتم خودت خیلی مواظبش باش اگه نشدحتماخودتو بچت ازاون خونه برید😓

دوستای گلم حاجت دارم میشه برام صلوات بفرستین هرکی صلوات فرستادلایکم کنه منم براش میفرستم
2738

ببرینش جلسات na خیلییییی کمکتون میکنه تا آخر عمرش هم فکر مواد به سرش نمیاد

من یک ترک هستم❤️از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران رفتم از کوی تو لیکن عقب سرنگران ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان و دگران وای به حال دگران
ببرینش جلسات na خیلییییی کمکتون میکنه تا آخر عمرش هم فکر مواد به سرش نمیاد

قبل ازدواج با من هفت سال پاک بود باnaولی یه مشکلاتی پیش اومد که دوباره رفت سراغ مواد الان سه ساله ترک میکنه بر می گرده 

لطف کن به خودت و خودت را مقصر ندون ، اول ازدواج همه مشکل دارن. شیشه کشیدن شوهرتون انتخاب خود ایشون بوده و اصلا دلیلش رفتارهای شما نیست.

ببریدش جلسات ترک اعتیاد ولی اگه همکاری نکرد جدا بشو ، نداشتن پدر خیلی بهتر از داشتن پدری هست که شیشه میکشه. شیشه خطرناکه ، مثل تریاک نیست .

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
قبل ازدواج با من هفت سال پاک بود باnaولی یه مشکلاتی پیش اومد که دوباره رفت سراغ مواد الان سه ساله تر ...

Naراهش نیست فقطططط

کنگره ۶۰

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
قبل ازدواج با من هفت سال پاک بود باnaولی یه مشکلاتی پیش اومد که دوباره رفت سراغ مواد الان سه ساله تر ...

یه بار دیگه ببرش

من یک ترک هستم❤️از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران رفتم از کوی تو لیکن عقب سرنگران ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان و دگران وای به حال دگران
2706