2733
2739
عنوان

کسی اینجا شوهرش شیشه میکشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 72 پست
ببین یه آدم عجیب غریبه جوری محکومت میکنه باحرفاش وسفسطه هاش که میگی آره اون پسر پیغمبره ومن یه عوضی ...

بچه اش رو دوست داره؟ 

من یک ترک هستم❤️از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران رفتم از کوی تو لیکن عقب سرنگران ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان و دگران وای به حال دگران
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فعلا ب خاطر کرونا جلسه برگزار نمیشه 

تلفنی هم نمیشه؟ 

من یک ترک هستم❤️از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران رفتم از کوی تو لیکن عقب سرنگران ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی تو بمان و دگران وای به حال دگران
2728
خیلی جوری که پسرم مریض میشه این میشینه زار زار گریه میکنه 

چقدر احساسی دوستش داره

بهش بگو به خاطر من نه به خاطر بچه ات ترکش کن نذار به خاطر شیشه خدای نکرده فردا خدای نکرده یتیم شه بگو بچه ات اندازه شیشه برات ارزش نداره که نمیذاریش کنار

خیلی بهتره از ان ای سرچ کن کجا زندگی میکنی برو شعبه داره البته اگه خودش بخواد تو هر خونه ایی دعو ...

جووون مادرتون نظریه پرتاب نکنید کی گفته اون بهتره یا بدتره باتوجه به امار یک بیستم اعضای na اعضای کنگره هستن به این اقا همون انجمن جواب داده حالام خودش لغزش کرده پس دوباره میتونه پاک بشه کافیه خودش بخاد

2740
جووون مادرتون نظریه پرتاب نکنید کی گفته اون بهتره یا بدتره باتوجه به امار یک بیستم اعضای na اعضای کن ...

درست صحبت کن خانم مطمئنم از ان ای. هستی که با کنگره مشکل داری 

دیگه خداروشکر عالم گیر داره میشه بدون ریالی خرج کردن این بنده  خدا درمان میشن

اگر کنگره رفته بود همینم برنمیگشت دکتررررر

برای چی بیان هر چند روز یه بار یه میلیون بریزن تو کیسه ان ای

آخرشم هیچ  این افراد بدنشونو پاک کنن باید مغزشون هم پاک بشه جهان بینی anنداره 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

عزیزم افرادی که کنگره میر ن اگه خودشون البته بخوان پاک بشن درست سفر کنند

بعد پاکی تو یه اتاق پر از مواد هم بذارن شون اصلا رغبت دیگه ندارن چون فکرشون درمان شده فکر مهمتر از جسمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست صحبت کن خانم مطمئنم از ان ای. هستی که با کنگره مشکل داری  دیگه خداروشکر عالم گیر داره میش ...

وای خدا ان ای رو با کمپ ترک اعتیاد اشتباه گرفتی بعدم نظر میدی این انجمن ریالی از اعضاش تا به این لحظه نگرفته اتفاقا من به هردو انجمنی که گفتی علاقه دارم میگم وقتی چیزی نمیدونی لطفا نظری ندین 

وای خدا ان ای رو با کمپ ترک اعتیاد اشتباه گرفتی بعدم نظر میدی این انجمن ریالی از اعضاش تا به این لحظ ...

تو خوب نظر بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم تنهاراه درمان شبشه کنگره۶۰هست توروخدا حرفمو نشنیده نگیر لطفا .دلم میخاد شوهرت خوب بشه ببرش اونجا خودتو باهاش برو

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔