2737
2734

من نامزدیم ۵ماه پیش بود کسی بهم اهمیت نداد خانواده بابامم تا تونستن تیکه انداختن ۲۰ سالمه میگفتن بچه ای

بعد الان دختر عمم ۱۴سالشه میخوان شوهرش بدن مامان بزرگم دیروز زنگ زده میگه حالا ببین چه جشنی میگیرم براش🙂💔

تو نامزد کردی ماهم نامزد میکنیم و کلی حرفه دیگه

دلم نمیخواد نفرینشون کنم ولی انقدر بهم برخورد که به خدا واگذارشون کردم🥲

متاسفم براشونو

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.بعضی وقت ها باید ناراحت شوی. باید دست از سنگ بودن برداری. نشان بده که برایت مهم است که تو هم ناراحت میشوی از رفتار هایشان از حرف هایشان از قضاوت های ناحقشان عمری از احساساتت گفتی و خندیدند دروغ میگفتند در حالی که تو حقیقت را میدانستی بگذار بفهمند ساده نیستی نگذار مهربانیت دیگران را بد عادت کندتا هرطور دلشان خواست با تو رفتار کنندمهربان باش ولی ساده نه !ببخش اما فراموش نه !به خودت حق بده گاهی ناراحت شوی تو قبل از آنکه هرچیزی باشی انسانی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برا دومین بتر تاپیک زدی 

بیخیال بابا ولشون‌کن

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2740

اصلا هیچی برات مهم نباشه من 16 نامزدی کردم 18 عروسی شوهرم پول یه ساندویچ نداشت همه مسخرمون میکردن شوهرم رفت سرکار دولتی بهترین کاره دوتا خونه گرفت خداروشکر الان همونا که داشتن مسخرمون میکردن دارن میسوزن

چندبار یه تاپیکو میزنی🥴🥴🥴هربار بایه عنوان دیگه

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
2706