2733
2734
عنوان

تولد پسرم هیچ بچه ای نیس دعوت کنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 60 پست
نمینونی با همونادهماهنگ کنی براش جشن بگیری اینجوری به بچه بیشتر خوش میگذره تگه بری شهر خودتون یه مه ...

اره میدونم اصلا بهش خوش نمیگذره، نمیدونم بیان یا نع.از اینکه برنامه بچینم و بی نتیجه بمونه بدم میاد.🥲

.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره میدونم اصلا بهش خوش نمیگذره، نمیدونم بیان یا نع.از اینکه برنامه بچینم و بی نتیجه بمونه بدم میاد. ...

خب به مادراشون بگو اگه حتمن میان اوکی بدن چون میخوای به اندازه ی مهمان هات تدارک ببینی ،همشونم دعوت کن بچه های همسایه رو‌هم دعوت کن ، بعد بگو بچه رو شوهرت ببره بیرون یهو بیاره در خونه رو باز میکنی سوپرایز بشه

اگرم دیدی کسی نمیاد خودت دقیقا همینکارو بکن به جای خرج خورد و خوراک دادن براش چیزایی که این مدت میگفته میخوام ولی نخریدیو بخر بذار

خب به مادراشون بگو اگه حتمن میان اوکی بدن چون میخوای به اندازه ی مهمان هات تدارک ببینی ،همشونم دعوت ...

اینم خوبه، ببریمش مسافرت یه شهر نزدیک و هرچی خواست بخریم براش

.....

ما همیشه با خانواده خودم تولد میگیریم حالا بزرگتر شد خودش هرکی رو دوست داشت دعوت کنه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706