2733
2734
عنوان

به نظرتون چرا قرنطینه تموم شد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 48 پست
بله و اما ایران باید برای خرید ماسک چهل هزار تومانی به مسئول داروخانه التماس کنی تا بهت یه دونه بده

اره. دستکش هم بسته ای صدوپنجاه شده تازه اگه گیر بیاد. عرصه مدیریت اینو هم نداشتن. هرچند بنظرم صادر میکنند که اوضاع اینه 

اره. دستکش هم بسته ای صدوپنجاه شده تازه اگه گیر بیاد. عرصه مدیریت اینو هم نداشتن. هرچند بنظرم صادر م ...

چی بگم آمریکا ماهیانه هزار و پونصد دلار به شهرونداش میده اینجا یه دستکش بسته ای صد و پنجاه 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله و اما ایران باید برای خرید ماسک چهل هزار تومانی به مسئول داروخانه التماس کنی تا بهت یه دونه بده

تا الان نتونستیم ماسک و دستکش گیر بیاریم...خدا رو شکر کرونا هم اینو میدونه وبسراغمون تاحالا نیومده.خخخخ

بعد از زمستان بهار می رسد....
2728
تا الان نتونستیم ماسک و دستکش گیر بیاریم...خدا رو شکر کرونا هم اینو میدونه وبسراغمون تاحالا نیومده.خ ...

خدا نکنه و لطفا خودمون به خودمون رحم کنیم کسانی که اونقدر پس انداز دارن که پنج شش ماه دیگه خرجش کنند لطفا از خونه ها بیرون نیان 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
گفته باید قرنطینه ادامه داشته باشه دولت هم موظفه به مردم هزینه های زندگیشونو پرداخت کنه حتی اگه به ق ...

عزیز خبری که در مورد گفته های رئیس جمهور ایتالیا پیچیده صحت نداره. من حتی به ایتالیایی هم جست و جو کردم. خبر جعلیه

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
چی بگم آمریکا ماهیانه هزار و پونصد دلار به شهرونداش میده اینجا یه دستکش بسته ای صد و پنجاه 

آتن شهر مان است 7تومن اونم دستفروش معلوم نیس کجا درستش کردن!؟!تو خونه درست شده یا کارگاهی جایی

تا الان نتونستیم ماسک و دستکش گیر بیاریم...خدا رو شکر کرونا هم اینو میدونه وبسراغمون تاحالا نیومده.خ ...

برای همین امیدی به واکسن هم ندارم .الان دستکش و ماسک گیرمان نمیاد .بعد واکسن با دلار خداتومنی گیر ما آدم های عادی میاد .

2738
آتن شهر مان است 7تومن اونم دستفروش معلوم نیس کجا درستش کردن!؟!تو خونه درست شده یا کارگاهی جایی

اره من هم هفت وپانصد خریدم خونگی .الان تلویزیون نشون میداد تولید ماسک تو خونه رو زمین با دست بدون دستکش.مبترسم لز این ماسک ها بگیرم والله 

یعنی چی..نفهمیدم جون آدما مهمتره یا کسب وکار اجاره ...؟!!!!

یعنی اینکه  اول باید زنده بمونن ،تا بتونن کار کنن اجاره و قسط بدن  ،حالا یه مدت همه چی به تعویق بیفته ولی سالم بمونن  ،به خدا خیلی  ها از زیاده خواهی شون نمیتونن تو خونه بشینن راه افتادن دنبال کسب و کار 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

ایتالیا واقعا گند زد تو این موضوع 

صدای دهل از دور خوش است...

قبلا همه می گفتن اروپا اینجوری اون جور...

خوبه این مشکل اونم هم هست اگه فقط تو ایران بودش....الان به همه چی متهممون کرده بودن

2706