2737
2739
عنوان

به نظرتون چرا قرنطینه تموم شد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 48 پست
رئیس جمهور ایتالیا رو دیدی جی گفته ؟ 

چی گفته؟

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی گفته؟

گفته باید قرنطینه ادامه داشته باشه دولت هم موظفه به مردم هزینه های زندگیشونو پرداخت کنه حتی اگه به قیمت فروپاشی اقتصادی ایتالیا تموم بشه توی جنگ ها مردم جونشونو بخاطر کشور میدن حالا وقتشه کشور برای مردم فداکاری کنه

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
رئیس جمهور ایتالیا رو دیدی جی گفته ؟ 

در چه مورد؟

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
گفته باید قرنطینه ادامه داشته باشه دولت هم موظفه به مردم هزینه های زندگیشونو پرداخت کنه حتی اگه به ق ...

دمش گرم 

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2740
گفته باید قرنطینه ادامه داشته باشه دولت هم موظفه به مردم هزینه های زندگیشونو پرداخت کنه حتی اگه به ق ...

و واقعا هم بسته های مواد غذایی رو دیدی که فرستاده بود خونه های شهروندان ش،از حبوبات و برنج و میوه و سبزیجات و گوشت تا کنسرو و آجیل 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
و واقعا هم بسته های مواد غذایی رو دیدی که فرستاده بود خونه های شهروندان ش،از حبوبات و برنج و میوه و ...

بله و اما ایران باید برای خرید ماسک چهل هزار تومانی به مسئول داروخانه التماس کنی تا بهت یه دونه بده

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
بله و اما ایران باید برای خرید ماسک چهل هزار تومانی به مسئول داروخانه التماس کنی تا بهت یه دونه بده

نمیدونم چرا قسمت ما بوده بدترین جای دنیا به دنیا بیایم، الانم به خدا من نه کمک میخوام نه پول ،میخوام فقط شوهرم نره سر کار 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
آفرین بهت که اینو متوجه میشی، اول جون مهم تره ،،بعضی ها بع این بهانه که قسط و اجاره و رو چکار کنین ر ...

یعنی چی..نفهمیدم جون آدما مهمتره یا کسب وکار اجاره ...؟!!!!

بعد از زمستان بهار می رسد....
2706