2737
2739
عنوان

به نظرتون چرا قرنطینه تموم شد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 48 پست

همه چی هم تقصیر دولت نیست

واقعا مردم دیگه بی خیال شدن پارکای محله ما مثل همیشه شلوغن به خدا

کارو خرید واجبه پارک که واجب نیست فوتبال بچه ها تو کوچه که واجب نیست

لرستان1160 نفر تا به حال مبتلا داشته من تعجب میکنم با این وضعیت رفتار مردم باید خیلییییی بیشتر میبود به خدا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
همه چی هم تقصیر دولت نیست واقعا مردم دیگه بی خیال شدن پارکای محله ما مثل همیشه شلوغن به خدا کارو خ ...

متاسفانه بیشتر شهرا اینجوریه...مردم زود خسته شدن بهانه ای دارن و میان بیرون....مکافات داریم...حالا اولشه...

بعد از زمستان بهار می رسد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه بیشتر شهرا اینجوریه...مردم زود خسته شدن بهانه ای دارن و میان بیرون....مکافات داریم...حالا ا ...

دقیقا به نظر منم فاجعه در راهه البته صدا و سیما دیگه مثل قبل تبلیغ نمیکنه اون اوایل حتی میومدن تو کوچه و خیابونا با بلندگو میگفتنمردم نیاین بیرونحالا که این تذکرا کمتر شده مردمدیگه رعایت نمیکنن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
دقیقا به نظر منم فاجعه در راهه البته صدا و سیما دیگه مثل قبل تبلیغ نمیکنه اون اوایل حتی میومدن تو کو ...

راستی میگی صدا و سیماشل کردن..آخه اون هم چید بگن ..دیدین که وزیر بیچاره کم مونده بود گریه کنه پرستارا. ...مردم ...مردم...خودم رو هم میگم   باید جدی بگیریم که نمی گیریم.دودش به چشم همه میره

بعد از زمستان بهار می رسد....
2728