2752
2739
عنوان

خانوما خواهشا نظر بدین در مورد دوستمه مهمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1056 بازدید | 94 پست

اینکه اون جلسه هیچ بحثی از مهر نکردن علتش این بوده نپسندیدن و منتفی بوده پسره هم مونده برا سواستفاده که به هدفش رسیده .... نمیدونم چی بگم‌راستش هر کسی طرز فکر خودشو داره ولی من نوعی خوشم از این دختر نیومد هر چیزی اصولی داره 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه اتفاقیه که افتاده باید بره دکتر درستش کنه و به عنوان یه تجربه دردناک این اتفاق رو تو زندگیش قبول کنه. بعد از این حواسش جمع میشه

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
بهش گفتم همین و اما میگه دوسش دارم😏

اخه این چه دوست داشتنی یارو بهش نامردی کرده اصلا ازدواج منطقی نیست پسر رو بفرسته به درک خدا خودش جوابشو میده خودشم چشماشو باز کنه دیگه از این کارا نکنه

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  
اخه دوستم پسره رو دوست داره نمی خواد طلاق بگیره بعدم پسره راضی نمیشه ازدواج کنه

دوسته شما خیلی کم عقله...البتع ببخشید..

پسره حالشوکرده ولش کرده ونمیخادش.دوستت اونو فراموش کنه

دیگه اتفاقیه که افتاده باید بره دکتر درستش کنه و به عنوان یه تجربه دردناک این اتفاق رو تو زندگیش قبو ...

به نظرتون اگه با پسره ازدواج کنه خوشبخت میشن کسی بوده اینجوری ازدواج کرده باشه و راضی باشه

اینو واسه یه بچه تعریف کنید میگه این ازدواج نحس به صلاح نیست،بعدم این دختر خانوم با این همه کمالات وجمالات  معذرت می‌خوام مغزشون خرگاز گرفته طرف همچین پسری رفتن بخدا نمی‌دونم چی توسر دخترای ساده ما هست تا با کسی دوست میشن نقش همخوابه حتما باید اجرا کنن ماشاءالله پسرا گرگ شدن بزن و در رو شدن ،الانم دیگه دستور دارن پزشکان واسه معاینه بکار ت همه بگن سالم 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
به نظرتون اگه با پسره ازدواج کنه خوشبخت میشن کسی بوده اینجوری ازدواج کرده باشه و راضی باشه

اخه چطور خوشبخت میشه مثلا با چی این پسر خوشبخت قرار ه بشه ،پولش،شغلش ،انسانیتش ،مردونگیش،پاکدامنیش؟

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
خواستگارای خوبی داشت اما همیشه می خواست با دکتر ازدواج کنه اما حالا به همچین کیسی راضی شده

بهش بگو احساسی تصمیم نگیره

پسره چ ناز داره 

شایدم دوستت زود پا داده پسره میگ نمیخام

پر از حرف ناگفتمو این بعنی مرگ تدریجی:)

من با منشی دکترم رفیق بود میگفت روزی سه چهارتا دختر میان پیش خانم دکتر عمل ترمیم میگفت حتی دختر ۱۴ساله هم داشتیم

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  
اینو واسه یه بچه تعریف کنید میگه این ازدواج نحس به صلاح نیست،بعدم این دختر خانوم با این همه کمالات و ...

دوستم خانواده اش پولدار نیستن اما خودش کار کرده و ماشین خریده بعدم از اول همیشه می گفت دوست دارم با پزشک ازدواج کنم ،چندین سال پیش خواستگار داشت پلیس که خونه و ماشین هم داشت ولی قبول نکرد الان به این پسره راضی شده