2737
2739

دوستم همسن منه اما هنوز ازدواج نکرده یعنی متولد 62 چند وقت پیش عکس پروفایلش عوض شد عکس دو تا دست زن و مرد که انگشتر دستشون بود خیلی خوشحال شدم اخه خیلی دلش می خواد ازدواج کنه منم همیشه براش دعا می کردم پیام دادم خبریه که گفت فردا بله برونمه واقعا ذوق کردم چند روز بعد پرسیدم چی شد گفت پسره با خاله و دایی و خلاصه فامیلاش اومدن منم فامیلام بودن اما هیچ حرفی از مهریه و عروسی و اینا نشد اینم بگم اینا قبلا یه مدت با هم دوست بودن

بگو

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب از بین اونهمه فامیل یکی سر صحبت رو باز میکرد دیگه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

خلاصه گفتم چرا گفت نمی دونم اونا چیزی نگفتن ،پسره گفته یه ماه دیگه واسه مهریه اینا میان،از اون زمان سه ماه گذشت پیام دادم پس چی شد دوستم گفت هیچی همه چیز به هم خورده و پسره گفته من لیاقت تو رو ندارم و این حرفایی که پسرا برای دست به سر کردن دخترا می زنن

2738
خلاصه گفتم چرا گفت نمی دونم اونا چیزی نگفتن ،پسره گفته یه ماه دیگه واسه مهریه اینا میان،از اون زمان ...

ای وای. خوب ؟؟؟؟؟؟

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
احتمالا خونواده پسره جمع شدن که در مورد دختره به توافق نظر برسن نظرشون در مورد دوستت مثبت نبوده پسره ...

دوستشثن متولده ۶۲قطعا اقا پسرم همین رنجن تو این سن هنوز خودش نمیتونه تقمیم بگیره ینی

بعدم دوستم با ناراحتی  گفت یه خاکی هم به سرم شده ،دیگه خودتون بفهمین،گفتم چطور چرا اخه،گفت اشتباه کردم و فکر می کردم ازدواجم حتمی هست و خلاصه این اتفاق افتاده ،گفت منم رفتم به خواهرش این موضوع و گفتم اما خواهرش گفته تقصیر خودته و نباید قبول می کردی 

بعدم دوستم با ناراحتی  گفت یه خاکی هم به سرم شده ،دیگه خودتون بفهمین،گفتم چطور چرا اخه،گفت اشتب ...

ای نامرده بی معرفت پسره 😭

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
دوستشثن متولده ۶۲قطعا اقا پسرم همین رنجن تو این سن هنوز خودش نمیتونه تقمیم بگیره ینی

یه سری از خونواده ها رسم دارن هرچند کم ولی هست ممکنه این خونواده هم اینجوری بوده باشن

2706