2737
2739
عنوان

قهرکردن

66 بازدید | 5 پست

بچه ها امروزپدرومادرم اومده بودن خونمون منو شوهرم کارمیکنیم پدرم همیشه مخالفه کارکردن منه سراین موضوع چن بار قهرکردیم یه کم پیش هم شوهرم گف که سوئیچو بده برم باماشین بابا‌وسایل بخرم بیام منم به پدرم گفتم اونم نداد منم به شوهرم گفتم خب همیشه باماشین میری همیشه هرجوری میری الانم برو پدرمم منو فوش داد به منم گف که مامیریم منم گفتم برین به من چه پاشد مامانمو برداشت رفت مامانمم خیلی ناراحت شد وگریه کرد😔😔😔پدرم هیچ کدوم ازمارو دوس نداره حتی داداشمم که نامزده اذیت میکنه پیش زن داداشم هرچی ازدهنش درمیاد بهشون میگه الانم خیلی ناراحتم چیکارکنم

من دراین کلبه خوشم تودران اوج که هستی خوش باش

بابات سوئیچو نداد تازه فحشتون داد بعدشم قهر کرد؟؟ 

دلم برا شوهرت سوخت

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

یا وقتی پیشتونه کاری نکنسد که تحریک شه بخواد حرفی بزنه قهر و دلخوری پیش بیاد یعنی جلوی این رفتارشو بگیرید یا اگر خیلی اذیتید قطع رابطه کنید

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سعی کن ارتباطتو کم کنی باهاشون

خوانواده ایی که پیش همسرتون شمارو کوچک کنه باعث میشه کم کم روی همسرتون هم برا شما باز بشه 

اینجور خودتم مثل الان ناراحت نمیشی

گروه نارنجی                                                وزن اولیه۹۸🧡وزن فعلی۸۷ 🧡وزن هدف۷۳🧡
2728
بابات سوئیچو نداد تازه فحشتون داد بعدشم قهر کرد؟؟  دلم برا شوهرت سوخت

اره منم  خیلی دوسش دارم شوهرمو اصلا دوس ندارم کسی بهش بی محلی کنه 

عزیزم سعی کن ارتباطتو کم کنی باهاشون خوانواده ایی که پیش همسرتون شمارو کوچک کنه باعث میشه کم کم روی ...

ارتباطم کمه خودم الان چهار ماهه نرفتم اونا میان اماکاش نیان😔😔