2733
2739

دیشب دوستای شوهرم بهش گفتن بهش خیلی رو دادی الان دیگ نمیتونی جمع کنی

اگ میخواید تاپیک قبلم ماجراش هست

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بش میگم فضولیش بت نیومده به جای اینکه سرت تو زندگی مردم باشه حواست به زندگی خودت باشه  فضول خان

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2728

تاپیکتو خوندم

رفتار شما خیلی خیلی خیلی پچگانست عزیزم 

بعد یه مدت دلشو میزنی 

قهر برای بچه های دو سالست شما بزرگ شدید حرف بزنید

وقتی هم داره بازی میکنه بزار بازی کنه خب بعدش زنگ بزن بهش یا پیام بده دلم برای صدات تنگ شده هروقت بازیت تموم شد زنگ بزن بهم 

خب طبیعیه آدم وقتی داره باز یمیکنا نخواد با کسی حرف بزنه دلش میخواد بره سر بازی کل بازی متوقف به خاطر اون! 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
2740

والا همسر منم خونه رو زد به نامم دوستاش کلی حرف بارش کرده بودن و بی تاثیر هم نبود، منم به خودش گفتم من که نمیخوام خونه رو بردارم برم، ولی کارت برام خیلی با ارزش هست و احساس دوست داشته شدن و امنیت بهم دادی، از طرفی هم پس اندازمو طلاهامو در اختیارش گذاشتم و گفتم همینکه به فکرم بودی و برام ارزش قایل شدی برام کافیه طلا میخوام چکار ، دیگه اوکی شد، 

البته ما با دوستاش رفت و امد خانوادگی نذاریم، اگه طرفت رفیق باز باشه خیلی بیشتر تحت تاثیر قرار میگیره

تاپیکتو خوندم رفتار شما خیلی خیلی خیلی پچگانست عزیزم  بعد یه مدت دلشو میزنی  قهر برای ب ...

عزیزم من توضیح دادم که شوهرم صبح تا ظهر مدرسس از ظهر تا ۸ شب تو کار دومش مشغوله ۸ تا ۱۱ خم کنار دوستاشه و بعد میخوابه یعنی تایمی نمونه که من بعدش بخوام زنگ بزنم

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
باید بگی نه انگاری به شما زیاد رو داده که جرات میکنید هرحرفی رو بزنید

چه جواب درست و بجایی 👌

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
عزیزم من توضیح دادم که شوهرم صبح تا ظهر مدرسس از ظهر تا ۸ شب تو کار دومش مشغوله ۸ تا ۱۱ خم کنار دوست ...

شما بهش همین‌رو بگو

بگو وقتی میری برای زندگیمون زحمت میکشی من قدردانت هستم ولی دلم‌ میخواد باهات حرف هم بزنم و صداتو بشنوم

بیا هر روز یه ساعت مشخصوکنیم که بهم زنگ بزنیم و حرف بزنیم

ببین چیمیگه

نه اینکه قهر کنی و دعوا کنی بگی برو گمشو!!! 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 

شما اصلا وقت ازدواجت نبوده ، تلفن قطع می‌کنی ،گوشیو دستت نگه می‌داری ولی حرف نمی زنی....بهش میگی گمشو .....این رفتارها برای بچه های ۱۴_۱۵ ساله است .....منطقی باش ، درست و محترمانه حرف بزن و رفتار کن.

2706