2733
2739

بچه ها من خرداد پارسال نامزد کردم. نامزدیم با خاطر عزادار بودن خانواده شوهرم بدون تشریفات و بدون حضور فامیل و با خانواده ها انجام شد. 

عقدم محضری بود. لباس عقدم رو گشتن تا یه چیز ارزون پیدا کنن. حتی من رفتم یه لباس پرو کنم وقتی پوشیدمش دیدم همشون غیب شدن تا منو مجبور کنن اونو نخرم. روز عقد به خاطر یه موضوع کوچیک دعوا شد و پدر شوهرم مادرمو کوچیک کرد جلو همه و از اون روز ا هممون سرد و لج شد.عصرش یه جشن خیلی خیلی کوچیک تو خونه ما گرفتیم و من همه چیو ساده گرفتم گذشت کردم تالار نگرفتیم، مهمونم قرار بود فقط درجه یک باشن ولی یهو فامیلای شوهرم که اومدن دیدیم حدود ۶۰ نفر مهمون اوردن با اینکه ما ۱۰ نفر بودیم حدودا.

بازم گذشت کردم گفتم ایشالا عروسی جبران میکنیم.

واسه عیدا هیچی برام نمی اوردن. یا مثلا میرفتم خونشون یه ۱۰۰ تومن پول عیدی میدادن با اینکه ما رسم داریم طلا و میوه و شیرینی و اینچیزا میبرن.

عیدم به بهونه کرونا هیچی نیوردن. فقط یه هفت سین آماده، ۱۵ تا پرتقال و ۱۲ تا سیب تو این جعبه کوچیکا و یه سینی کوچیک از این شیرینی داغونا دادن شوهرم دم در داد بهمون و رفت.

واسه نیمه شعبانم زنگ زدن عصر روز قبلش رفتم خونشون، ۱۰۰ تومن واسه نیمه شعبان دادن و یه ربع سکه مثلا برا عیدیم.

حالا باباش زنگ زده به بابام که بچه ها پاشن برن سر زندگیشون. شوهرم کارشناس رادیولوژیه، راش نمیدن تو خونه که مبادا ناقل باشه.

حالا میخوان همه چیو ندید بگیرن و بدون جشن منو بفرستن سر خونه زندگی.

شما بودید چیکار میکردید؟

I don't care what others think about me😊
از اول چقد کوتاه اومدین اخه 😕 ولی ب خدا ارزش نداره این چیزا  مهم خودت و همسرت هستی

آخه همسرم مادر نداره، از بچگی بی مادر بزرگ شده. باباش خرج مراسمو انداخت گردنش من نمیخواستم اذیتش کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهرت خرج میکنه یا پدرشوهرت

والا خرج عقد و طلا و اینا با شوهرم بود.

تا قبل اون دعوا پدر شوهرم خرج میکرد ولی بعدش همه چیو انداخت گردن شوهرم.

2740

اصلاااا کوتاه نیا   وگرنه تمام عمرت پشیمونی     بابا مردم چند سال عقدن    بزار کرونا تموم شد تو خرید و عروسی اصلا کوتاه نیا که بعدااا عزیزم نمیشی  زبونشونم دراز میشه    احترامشونو نگه دار ولی کوتاه نیاااا

آخه همسرم مادر نداره، از بچگی بی مادر بزرگ شده. باباش خرج مراسمو انداخت گردنش من نمیخواستم اذیتش کنم ...

خب پس اشکال نداره 

ببین گلم اگه همسرت خوبه و همه جوره هواتو داره ... تو هم هواشو داشته باش ... برات جبران میکنه 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

قبول  نکن.هم بخاطر وضعیت شغل همسرت هم بخاطر سوابق خانواده ایشون هم بخاطر اینکه الان وضعیت تالار و مراسم گرفتن بخاطر کرونا ،رو هواست.بعد زبونشون درازه اگه بگی مراسم نگرفتم هم میگن کرونا بود که نگرفتیم وگرنه قصدمون بود بگیریم.شاید بخاطر همینم میخوان شما برید سر خونه تون.

ببخشیدا ولی اگه روز اول خودت پایین بگیری هیچی حسابت نمیکنن اصلا راضی نشو بدون مراسم بری سر خونه زندگیت ، اینا کرونا رو بهونه کردن که جشن نگیرن تو هم بگو هولکی نیستیم بعد تموم شدن کرونا جشن باید بگیرین از من گفتن بود😃

شب غم تو نیز بگذرد ولی....در این میان دلی ز دست می رود✋🐢..........
والا خرج عقد و طلا و اینا با شوهرم بود. تا قبل اون دعوا پدر شوهرم خرج میکرد ولی بعدش همه چیو انداخت ...

اگه طلا و عقد بعهده شوهرت بود باید خوب خرج میکرد اونم با این شغلش.خونه داره؟ماشین داره؟

بی تو میرود جانم از تنم!ای پناه من
2706