2733
2734
عنوان

بچه ها لطفا بیاید کمکم کنید.😫 از دست خانواده شوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 29 پست

شما تنها کسی که میتونی ازش توقع داشته باشی فقط و فقط شوهرته  اگه درتوان شوهرت هست که بگیره که هیچ اما اگه نیست پدرشوهرت وظیفه ای نداره واسه شما دوتا مراسم بگیره

همینطور هم پدر شما وطیفه ای نداره به شما جهیزیه بده اگه بده لطف کرده

این فرهنگی هستش که ما باید داشته باشیم اما متاسفانه نداریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه طلا و عقد بعهده شوهرت بود باید خوب خرج میکرد اونم با این شغلش.خونه داره؟ماشین داره؟

آره خونه و ماشین داره. طلا هم خوب برام خرید ولی باباش کمکش نکرد که جشن بهتری بگیره گفت پول ندارم. 

یه چن روز بعدش یه زمین فروخت ۸۰۰ میلیون.😑

I don't care what others think about me😊

دخترا وقتی میخواهید ازدواج کنید توقعاتتون در حد جیب خودتون و شوهرتون باشه به جیب پدرشوهرتون کاری نداشته باشید  همینطور هم واسه جهیزیه به جیب خودتون و شوهرتون نگاه کنید از پدرتون توقع نداشته باشید

2731
لااقل اگرم قبول کردی جشن نگیر ولی ارایشگاه خوب اتلیه خوب ویه فرمالیته خووب بگیر تو دلت نمونه  ک ...

اصن میگن همین الان پاشو برو سر خونه زندگیت. فرمالیته رو به نظرت قبول میکنه؟

آره خونه و ماشین داره. طلا هم خوب برام خرید ولی باباش کمکش نکرد که جشن بهتری بگیره گفت پول ندارم.&nb ...

حالا پدرشوهرتو ولش کن یکمم عقد بمون حتما عروسی بگیر بعدا پشیمون میشی 

بی تو میرود جانم از تنم!ای پناه من
شما تنها کسی که میتونی ازش توقع داشته باشی فقط و فقط شوهرته  اگه درتوان شوهرت هست که بگیره که ه ...

آخه باباش روز اول بهمون قول همه اینا رو داد. بعدش زد زیر هممممممش. شوهرمم خیلی به حرف باباش گوش میکنه

عزیزم منم خانواده نفهم شوهرم هیچ کاری برام نکردن در حالی که خونواده من چندین بار مهمونی دادن پول تالار دادن و هرکاری کردن، بنظر من بشین بعد کرونا عروسی بگیر وگرنه عقده میشه دلت،

💕 ✨TURK GIRL✨ 💕
عزیزم منم خانواده نفهم شوهرم هیچ کاری برام نکردن در حالی که خونواده من چندین بار مهمونی دادن پول تال ...

اتفاقا برناممون همین بود. اونا گفتن اصلا نمیگیریم. بابامم گفت پس ما خودمون از طرف خودمون میگیریم. حالا اجازه اونم نمیدن.

آخه شوهرمم راه نمیدن تو خونه. فک کنم زن باباش میترسه نمیذاره.

نمیشه که نه جشنی نه هیچی  به شوهرت بگوووو

آره میدونم نمیشه. شوهرم تحت فشاره الان. از یه طرف خونه راش نمیدن از یه طرفم گرونا نمیذاره جشن بگیریم.

2706