2733
2739
خیرررررررررررررررایشالا
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم یه بار قبل اینکه پسر بیارم همش 2 قلو میدیدم نفهمیدم پسر بود یا دختر اوردم ولی با موهای بلوند طلایی و تپل بود با چشهای ابی که تا حالا جایی دیگه ندیدم اینقدر ناز بود همش از سینم شیر میامد بهش میدادم خلاصه اونقدر از سینم شیر میومد که کم اوردم تو بیداری همین حسو داشتم .

یه سری بعد هم تو خواب دیدم که 4 قلو داشتم
که 2 قلوش توی شکمم خراب شدن یعنی از بین رفتن
2 تا مونده بود بعد از چندماه که گذشت اونام خراب شدن یعنی سقط شدن اینقدر ناراحت شدم بیدار شدم .

دیگه خدا میدونه چیییییییییییییییییییییییییی میشه تعبیرم اینشالا خیره یا محمد و یاعلی خوابمو تعبیر کن .
.
بیتا جان دغدغه ی نی نی دار شدن داری؟ منتظر هستی؟
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
2738
فکر کردم زیاد به بارداری فکر میکنی خواب دیدی.. خیره انشاء الله حتما صدقه بده
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين