2737
2734
عنوان

چرا اینقدر بعضیا خوب زندگی کردن بلدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2961 بازدید | 114 پست
به سلایقتون احترام میزارم،ولی اینکه کوچکترین پس اندازی ندارین واقعا عاقلانس؟من این حد افراط رو نمیپس ...

تو سال هاي گذشته من با انچه كه در اوردم بهترين سفرهاي زندگيم رو رفتم و با ادم ها و فرهنگ هاي متفاوتي اشنا شدم كه تو جهان بيني و نگاه من به زندگي و دنيا به شدت تاثير داشت

راستش كوله بار من پر از تجربه هاي ارزشمنده كه اگر عمري باقي باشه بزرگترين پس انداز من در زندگي خواهد بود

اینکه واسه سلامتی خودت  و اطرافیانت ارزش قائلی چ توی 20 سالگی چ توی 70 سالگی خیلی مهمه  ...

نمیدونم چطوری بگم. فقط میتونم بگم همچی بلدن خیلی پر روحیه هستن خیلی با اعتماد ب نفس. واقعا دقیقا عکس من و مامانم

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم همونقدری که اون توی یکماه خرج میکنه دقیقا خرج ده تا خانواده اس توی یکماه. من خودم شخصا با ماهی ...

قبول دارم عزیزم 

ولی من کسانی رو میشناسم ک دو برابر این خانم دکتر درآمد دارن ولی دریغ از ی ریال رسیدگی و ارزش گذاشتن ب خودشون و خونوادشون

اب از مشتشون نمی چکه 

فقط در حال جمع کردنو پول رو پول گذاشتن هستن 

نه سفری نه تفریحی 

عزیزه دلم الهی شکر الهی شکر. عزیزم ما بعد از سختی های زیاد و الان ک مجبور شدیم شهر غریب باشیما خیلی ...

شوهر منم فقط میگه خونه خونه خونه. من خودم نمیخوام با کلییییی سختی توی سی سالگی خونه داشته باشم در صورتی که نصف موهام سفید باشه و همه ی دندونام خراب از غصه و حسرتی که خوردم بخاطر خونه دار شدن

2731
عزیزه دلم الهی شکر الهی شکر. عزیزم ما بعد از سختی های زیاد و الان ک مجبور شدیم شهر غریب باشیما خیلی ...

عزیزم من شرایط زندگی شمارو نمیدونم. بنظرم اگر امکانش هست درس بخون یا تو خونه کار های بافتنی.... یا بیرون از خونه باشگاهی جایی برو . نزار این روزهای سخت زندگیتو بی هدف کنه. من با وجود همه سختی ها درسمو تموم کردم . نزار مشکلات خسته ات کنن. بنظرم کار هایی مثل بافتنی و خیاطی هم تو خونه سرگرمت میکنه هم ی راه درامده. بچه داری گلم؟چن سالته؟

تو سال هاي گذشته من با انچه كه در اوردم بهترين سفرهاي زندگيم رو رفتم و با ادم ها و فرهنگ هاي متفاوتي ...

شما احتمالا کسی بوده امکانات اولیه زندگی رو براتون فراهم کرده شما هم حقوقتون رو کلش خرج خوشی های زندگیتون کردین،مثلا خونهدنداشته باشین یا وسیله خونه آیا پولشو میزارین میرین سفر؟

...
قبول دارم عزیزم  ولی من کسانی رو میشناسم ک دو برابر این خانم دکتر درآمد دارن ولی دریغ از ی ...

دقیقا. حالا ما ن در اون حد در امد ولی کلا زورمون میاره برای دلمون خرج کنیم. همین ک ی چیزی بوخوریم نمیریم کافیه. این فرهنگی بوده ک توش بزرگ شدم 😢

شوهر منم فقط میگه خونه خونه خونه. من خودم نمیخوام با کلییییی سختی توی سی سالگی خونه داشته باشم در صد ...

تقصیری نداره عزیزم . اون ی مرده دلش میخواد حداقل بتونه ی سقف برای خانوادش جور کنه ک مال خودتون باشه .باور کنید این روزهای سخت میگذره . امید تونو ب خدا از دس ندین . خدا حاجت دهنده اس. ایشالا ب امید روزهایی ک همه خونه دار بشن😌😌😌

2740
تقصیری نداره عزیزم . اون ی مرده دلش میخواد حداقل بتونه ی سقف برای خانوادش جور کنه ک مال خودتون باشه ...

منم دوست دارم خونه داشتم ولی نه با رنج زیاد. یه جوری که خونه داشته باشم ولی دیگه هیچی نداشته باشم نه زیبایی نه حوصله نه اعصاب نه انرژی

محیط و خانواده ای ک از کودکی توش بزرگ شدیم ب نظرم تعیین کننده خیلی چیزا در بزرگسالی هست بالاخره شخصیت اولیمون و سالهای زیادی از عمرمون تو خونه و کنار خانواده گذشته و شالوده اصلی همون موقع بنا شده

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙
دقیقا. حالا ما ن در اون حد در امد ولی کلا زورمون میاره برای دلمون خرج کنیم. همین ک ی چیزی بوخوریم نم ...

این خانم دکتر ک واقعا همیشه و همه جا تحسینش میکنم 

خودش درس خونده انگلیسه 

خدایا باید این زنو از نزدیک ببینید 

خدای اعتماد ب نفس  مهربان با جذبه 

خدای مدیریت همه چیز 

هم مسایل داخل ی خونه بزرگ 

هم کنترل محل کارش و کارمندانش از منزل 

در آن واحد مشغول حل ده مدل مسئله اس و اصولا خدای حل مسئله اس

و بقول دوستان کوله باری از تجربه اس 

منم دوست دارم خونه داشتم ولی نه با رنج زیاد. یه جوری که خونه داشته باشم ولی دیگه هیچی نداشته باشم نه ...

این ارزوی همه ما خانوماس . ولی خب شرایط زندگی باهم فرق میکنه. بعضیا از همون روز اول صاحب همه چی ان بعضیا باید جون بکنن تا ب دس بیارن . اما یچیز بگم اون لذتی ک بعد ب دست اوردن چیزی ک خودت براش زحمت کشیدی هست با هیچی قابل قیاس نیست. تجربه کردم ک میگم. ب خودت انرژی منفی نده . بگو من ب ارزو هام میرسم. ظاهر ادم بستگی ب اعصاب داره . 

این خانم دکتر ک واقعا همیشه و همه جا تحسینش میکنم  خودش درس خونده انگلیسه  خدایا باید ای ...

خدا حفظش کنه. ماشاالله. ارزو داشتم‌ مثله ایشون بودم

شما احتمالا کسی بوده امکانات اولیه زندگی رو براتون فراهم کرده شما هم حقوقتون رو کلش خرج خوشی های زند ...

بله امكانات برام فراهم بوده

ولي مگه نميتونستم بيشتر و لوكس تر ش كنم؟!

انتخابم اين بود كه كيفيت زندگيم رو بالا ببرم نه مقدار طلاها و محله و مدل ماشين و حساب بانكيم رو

این ارزوی همه ما خانوماس . ولی خب شرایط زندگی باهم فرق میکنه. بعضیا از همون روز اول صاحب همه چی ان ب ...

گلم ما خیلی اذیت شدیم برای موقعیتی ک الان داریم ک بدک نیست خیلی افسرده شدیم از زوره سختی

2706