2752
2734
عنوان

چرا اینقدر بعضیا خوب زندگی کردن بلدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2981 بازدید | 114 پست

خیلیا فقط پول درآوردن رو بلدن 

و اصلا خرج کردن و درست خرج کردن رو بلد نیستن 

انگار اومدنک فقط جمع کنند واسه وراث

نه سفری نه کیفی 

ی بنده خدایی تو شمال حدودا بین چهل تا 50 میلیون درامدشه 

ولی چیزی حدود سی تومنش رو خرج میکنه هر ماه 

البته حقوق چند کارمند هم میده با این پول 

ولی واقعا از هر جهت عالی زندگی میکنن 

من همیشه تحسینش میکنم و البته دستشم تو کار خیر هس زیاد 

یاد یکی از آشناهامون افتادم دخترش همسن منه به فرانسوی مسلطه (علاوه‌بر انگلیسی) اسب سواری بلده چن ...

وای وای  فک کن. دقیقا دقیقا

بلد نیستیم چیکار کنیم. فقط این عمرمون هی کنتور میندازه

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اره ۱۹۹۰ هستم. چی بگم فداد شم اینقدر زجر کشیدیم تا ب اینجا رسیدیمو افسرده ایم جفتمون ک واقعا ...

آدمیزاد یه خصلتی ک داریم اینه ک عادت میکنه،بنظرم از تفریحات کوچیک و حتی تظاهر به شادی و خوشگذرونی بکن کم کم ذهنت عادت میکنه و بیشتر میری سمتش از دور دور با ماشین و آهنگ گذاشتنو مهمونی ها و کادو های کوچیک شروع کن بنظرم

...
خیلیا فقط پول درآوردن رو بلدن  و اصلا خرج کردن و درست خرج کردن رو بلد نیستن  انگار او ...

کاش بلد بودیم ما هم مثله اونا باشیم. بخدا ۱میلیون با ۱۰ میلیون فرقی نداره وقتی بلد نباشی خرج کنی

برای نهادن چه سنگ و چه زر😕

آدمیزاد یه خصلتی ک داریم اینه ک عادت میکنه،بنظرم از تفریحات کوچیک و حتی تظاهر به شادی و خوشگذرونی بک ...

پیشنهادای خوبی بود گلم. خیلی ممنونم

راستی استارتر اینم بگم شاید خیلیا اینجا فک کنن من سختی نکشیدم ک اینطوری حرف میزنم. ولی من با توجه ب سنم خیلی خیلی سختی کشیدم بعد از متاهلی .اما پا ب پای شوهرم توهمه سختی ها وایسادم اونم وقتی ک فقط15سالم بود. و کلی ارزو ی ریز و درشت داشتم برای تیپم تفریحم خونه ام. اما از همه اینا گذشتم و حالا بعد 7سال خدارو شکر مشکلات کمتر شده خودمون خونه خریدیم . دو تا ماشین داریم . و حالا دیگه با خیال راحت وقتی میرم خرید . چیزی ک دوس دارمو میخرم و در کنارش باز هم قناعت میکنم . 

کاش بلد بودیم ما هم مثله اونا باشیم. بخدا ۱میلیون با ۱۰ میلیون فرقی نداره وقتی بلد نباشی خرج کنی بر ...

اگر تعریف کنم ک مجالش نیست میبینی چقدر ما از زندگی عقبیم 

اصلا زندگی نکردیم 

ی زن هفتاد ساله و اینهمه دانش مدیریت زندگی چ تو بحران چ غیر بحران 

به سلایقتون احترام میزارم،ولی اینکه کوچکترین پس اندازی ندارین واقعا عاقلانس؟من این حد افراط رو نمیپس ...

خیلی باحاله تو لحظه زندگی کردن. ۲۹ ساله تو لحطه زندگی نکردم و مثله ببعی پشیمونم🤣

اگر تعریف کنم ک مجالش نیست میبینی چقدر ما از زندگی عقبیم  اصلا زندگی نکردیم  ی زن ...

مادر این دوسته منم و خاهراش همه زندگی بلدن. همه چیزشون مورد قبوله. از پزیرایی از وسایل از زندگی از روابط از شغل

عزیزم خوب و درست خرج میکنه  همشو جمع  نمیکنه واسه وارث

بازم همونقدری که اون توی یکماه خرج میکنه دقیقا خرج ده تا خانواده اس توی یکماه. من خودم شخصا با ماهی ده میلیون میتونم یه زندگی اعیونی درست کنم واسه خودم خوب بپوشم خوب بگردم خوش باشم تازه پس اندازم بکنم. الان با ماهی سه چهار میلیون نمیشه هیچکاری کرد

راستی استارتر اینم بگم شاید خیلیا اینجا فک کنن من سختی نکشیدم ک اینطوری حرف میزنم. ولی من با توجه ب ...

عزیزه دلم الهی شکر الهی شکر.

عزیزم ما بعد از سختی های زیاد و الان ک مجبور شدیم شهر غریب باشیما خیلی افسرده شدیم. واقعا افسرده ایم. همش خسته و بی حوصله. هیچی خوشحالمون نمیکنه. فقط دلمون مسخاد پس انداز کنیم برای نمیدونم چ روزی یا مثلا خونه خریدن😔

مادر این دوسته منم و خاهراش همه زندگی بلدن. همه چیزشون مورد قبوله. از پزیرایی از وسایل از زندگی از ر ...

اینکه واسه سلامتی خودت  و اطرافیانت ارزش قائلی چ توی 20 سالگی چ توی 70 سالگی خیلی مهمه 

مثلا هر مدل مواد خوراکی تا اونجا ک میشه و امکان داره خونگی محلی و خیلی چیزای دیگه 

چندین ساله ک نون توی خونشون پخته میشه 

و خیلی چیزای دیگه 

بازم همونقدری که اون توی یکماه خرج میکنه دقیقا خرج ده تا خانواده اس توی یکماه. من خودم شخصا با ماهی ...

خاهر وقتی بلد نیستیم خرج کنیمو همش فقط دیدیم جمع میکنن ۲۰ میلیونم فایده نداره😕

2706