2737
2734
پس بگو گونش از کجا اینقدر پولدار شده

اخه چیز خاصی هم نداره

روزمرگی بچه هاش دیگه 

یهو از اپارتمان رفتن خونه سوبلکس حیاط ذار

لباساش همه از هیرا ی پیراهن بچش ۵۰۰ ۶۰۰ هس

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

فکرکردی این درودکوراسیون که هرروزعوض میکنن و ماساژپوست وسالنایی که ماهی چندباربراپوست وموهاشون میرن و لباسای متنوعشون چجوری جورمیشه!

درمورد هیوا وشاینا هم خب خیلی لباسای خاصی میدوزن...یه لباس عروس بچگونه حدود۳۰۰پول پارچه وتورش درمیاد...دوختشم واقعاکارهرکسی نیس...میدی خیاط محله بدوزه حداقل ۲۰۰ام میگیره تازه یچیزبی ریخت تحویلت میده

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا یکیشون اسمش سحره اولش یه خونه کوچیک و ۲۰۶ داشت پسره یه ساله شد شاسی بلند و خونه بزرگ تو ...

ندیدم اسم پیجش چیخ

اخه چیز خاصی هم نداره روزمرگی بچه هاش دیگه  یهو از اپارتمان رفتن خونه سوبلکس حیاط ذار لباساش ...

عجباا... واقعا

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2731
گونش كه پدرشوهرش هم خيييييلي پولداره منم شنيدم حتي استوريهاشون گرونن پست كه خيلي گرونتره

واقعا؟؟

اینو نمیدونستم

کع پدرشوهرش اینام پولدارن

خودش ک چیزی نگفت

اخه چیز خاصی هم نداره روزمرگی بچه هاش دیگه  یهو از اپارتمان رفتن خونه سوبلکس حیاط ذار لباساش ...

مردم فعلا برا همین چیزا جون میدن...جذابیت براشون جوردیگه تعریف شده....

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

اره من خیلیاشونو دارم .همه هم چ عروسی و خونه زندگی .بعدشم شروع کردن ب عملای زیبایی و بوتیک زدن .من تو پیج ی مشاوری ک کمک میکرد بلاگر شی دیدم نوشته بستگی داره چقدر فالور داشته باشی تا ماهی ۲۰میلیونم درنمیارم نوشته بود .ولی فک میکنم بیشتر باشه .منم دوس دارم بلاگر شم ولی نمیخام خودمو نشون بدم و موندم چجوری و با چه موضوعی شروع کنم.هرچند اگ منم داستان زندگیمو بگم یه هفته معروف میشم🤪🤪

2738
بعضیا حجابشونم دارن و پولم در میارن

مثل نفیسه 

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 
2706