2737
2734

اول اسمش نگار سویت هوم بود بعد کرد نگار جماراتی همچین چیزی 

دختره ازمایشگاه کار میکنه 

خونشون کمتر از ی سال پیش عوض کردن و روکش مبلمام عوض کردن و خونه جدیدشون واقعا شیک و قشنگ بود بعد رفتن فرش خریدن دستباف دوتا ۶ متری ک بهم چسبیده بود و خلاصع خونشون خیلییی قشنگ شذع بوذ

حالا من اینا رو ندارما گاها تو سرچم میاد میبینم یهو امروز دیدم خونشون کمتر از یه  سال عوض کردن و کل مبلمان میز نهارخوری عوض کردن و حتی فرشاشون😬😬

هنگ کردمممم قشنگ

بعد من ی پیج لباس کودک داذم ک دوخت میکنن بعد همه نوشتن قیمتاتون گرون و اینا در حالی ک گرون نبود (ی دست پیراهن کودک  ۳ سال مثلا نهایت ۲۰۰)

بعد صاحب این پیجه گفت ک من واقعا قیمت مناسب میدم پیج هایی مثل نینی شینا و هیرا(تو تبریز) ی پیراهنو ۶۰۰ میدن و من نتونستم تبلیغ کنم و الا مثل اینا معروف میشدم و بعد گفت میخواستم سه تا پیراهن بدوزم برای بچه های گونش و ب مدیر تبلیغاتشون پیام دادم گفتن تبلیغ پیجتون بکنیم ۸ میلیون میگیریم

حتی اسکرین گرفت نشون داذ😦😦😦

واقعا ابنقد پول در میارن ک اینجوری  بریز و بپاش دارن؟

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله درامدشون بالاس هر چي معروف هر باشن مبلغ تبليغ بالاتر ميره🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
اره بلاگرا واسه یه استوری تبلیغ ۴_۵میلیون میگیرن

جدا اوف 😝

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...
2738
ارع واسه چی فک کردی لخت میشن پس

😂😂😂

‍ ﺷﮏ ﻧﮑﻦ! ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺧﺮﺩﺭ ﺍﻭﺝ ﺗﻮﻛﻞ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ تاریکیﻧﻮﺭی ﻧﻤﺎﻳﺎﻥ میشودﻣﻌﺠﺰﻩ ﺍی ﺭﺥ میدهدو ﺧﺪﺍ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻣﻴﺮﺳﺪ ...

پیجش نزدیک ۳۰۰ کا هست

۲۹۷ تا

اون ک صد صد پنجاه کا داره چی

اینام استوریشون قیمتی ؟

اخه خیلییی پیجها اینقد هستن

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2706