2737
2734
عنوان

قضاوت با شما+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5562 بازدید | 143 پست
خانوما بنا حرفاتون عذر خواهی کردم 😐

کار درستی کردی

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یاد شوهر خواهرم افتادم که بابام بهش خونه داد ماشین سر عقد داد به خواهرم و یه کارگاه براش باز کرد بعد 9 سال زنگ زده بود به داداشم که چرا باباتون میاد کارگاه و به اسم خودم نمیزنه شش دونگش رو؟😕😕😕 سه دونگ زده بود به نامش و اصلا سودی هم بابت سرمایه ای که بهش داده بودیم نمیگرفتیم...

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩
2731
یاد شوهر خواهرم افتادم که بابام بهش خونه داد ماشین سر عقد داد به خواهرم و یه کارگاه براش باز کرد بعد ...

حکایت اینه ک خدا میدونست به خر شاخ نمیداد

البته با عرض معذرت

دوستان به اینم فک کنید اگه پدره اسی مغازه رو نمیداد نامزدش از کجامیخواس پول در بیاره پس لطف بزرگی در حقش کردن اگه پدره اسی کمکش نمیکرد الان نصف درآمدی که الان داشت به دست نمیاورد بنظرم پسره دیگه خیلی بی انصافی میکنه تواین اوضاع کی میتونه این همه لطف کنه باید خداشم شکرکنه یه کاره خوب دراختیارش گذاشتن

مخالف این چند  موردم ؛ سکونت  زن و شوهر  در یک ساختمون  با  خانواده ه ...

کاملا درسته

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
حکایت اینه ک خدا میدونست به خر شاخ نمیداد البته با عرض معذرت

داداشم بهش گفته بود بابا ماهی دوبار میاد اونم یک بار نشده حتی بشینه روی صندلی و میزت میگه جایگاه مال خودته و یه قرون سود و اجاره هم ازت نمیخواد فقط میادو میره اونم نیاد؟؟؟؟ گفته بود نه نمیخوام همکاران و کارگرام فکر کنن من فقط سه دونگ دارم نه شش دونگ. بابا که داد باید کامل میداد. داداشام بلندش کردن از اونجا و گفتن برو کار کن خودت و حسابی ادبش کردن 

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩

همه دامادها همینن خیلی کم پیدامیشن که خوب باشن یکیش شوهرخودم اینقد قدرنشناسه که ماهی یبارم نمیره خونمون خونواده منم نمیان انگارباهمشون قهره این بشر تازه همش اونابدمیگه یک ریز خونواده خودشوتعریف میکنه😡

خیلی تند رفتی شوهرت هم توقعش زیاده ؛ این طرز صحبت کردنت باعث میشه روش باز بشه بی حرمتی کنه بهت از من گفتن بود. از اول می گفتی عزیزم نمیدونستم سختت میشه بیا بیرون حتما یه کار بهتر پیدا می کنی😁

اصلا کارت درست نیست که اینطوری منت میزارییییی،،، نباید خودتو با پدرت از شوهرت جدا بدونی..... بابات به ایشون امکانات داده، ولی اینم زحمت کشیده،هم باعث سود خوش شده هم سود پدرش

2706