2733
2734
عنوان

قضاوت با شما+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5562 بازدید | 143 پست

حرفت خیلی زشت بوده تو میتونستی با ارامش با شوهرت حق بدی بهش بد با سیاست میگفتی میخوای بیای از کار بابام بیرون و... خودمون رو پای خودمون وایسیم عمرا میومد همون جا میموند منتم روش نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جریان خوبی که از حد بگذرده 😐

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2731

کاره شوهرت خیلی اشتباهه. ولی عزیزم کاره شماهم درست نیست که هی بخوای بگی بابام مغازه داده ما آوردیمت بالا و اینا. به خودتم بگن ناراحت میشی

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘

از من به تو نصیحت همین اول کار بذار راهشون جدا بشه منم همسرم با پدرم کار میکرد بعد از 14 سال به مشکل خوردن همه رابطه ها بهم خورد کارشون جدا شد خانواده ها با هم بد شدن چند سال من با همسرم خونه پدر خودم نمیرفتم و تنها میرفتم این قصیه مال حدود 5 سال پیشه هنوز که هنوزه من با خانواده همسرم رابطه ندارم 

مخالف این چند  موردم ؛

سکونت  زن و شوهر  در یک ساختمون  با  خانواده های خودشون 

یکی بودن محل کار  شوهر  با  پدر ، برادر ، یا آشنای خودش  یا  خانواده ی همسرش 

غالبا احترام ها  از بین میره  و تنش بوجود میاد 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

چقدر پر رو و زیاده خواه...

اعتماد بنفس کاذب احاطش کرده...

دور برش داشته...

پر روش کردین عزیزم... 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2706