2733
2739

خانوما من چاق نیستم و وزنم نمیخوام بیاد پایین فقط می‌خوام شکم و پهلورو کامل از بین ببرم 

کسی از حلقه استفاده کرده ؟ تاثیر داره ؟ 

و اینکه بنظرتون خودمم لاغر میکنه ؟ مثلا پا و باسن؟ 

چون من فقط میخوام کمرم باریک شه

و دیگر هیچ…

اره بزن من میزنم خیلی خوبه 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حلقه دوره شکم و پهلوعه

من دوره باس‌نم میچرخونم یوقتایی

الان دارم میرم بزنم یساعت

برای من ک تاثیر داشته

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
حلقه دوره شکم و پهلوعه من دوره باس‌نم میچرخونم یوقتایی الان دارم میرم بزنم یساعت برای من ک تاثیر ...

شما ب باسنتم میزنی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

خیر خوب نیست،چربی شکم از چربی های سخت بدن حساب میشه و باید ورزش کل بدن بکنی تا آب بشه،و حلقه ممکنه به کلیه هاتونم آسیب بزنه،کلا پیلاتس و ورزشهای هوازی خوبن

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2738
جدی؟؟ کمرو باریک میکنه ؟ شکم چی ؟  و اینکه رو باس ن تاثیر نداره ؟

من دکترم بهم گفت حلقه بزن آره کمرم باریک شده 

حلقه دوره شکم و پهلوعه من دوره باس‌نم میچرخونم یوقتایی الان دارم میرم بزنم یساعت برای من ک تاثیر ...

یعنی قشنگ شکم و پهلورو آب میکنه ؟ 

من نمیخوام باس نم آب شه🤦🏼‍♀️

و دیگر هیچ…
خیر خوب نیست،چربی شکم از چربی های سخت بدن حساب میشه و باید ورزش کل بدن بکنی تا آب بشه،و حلقه ممکنه ب ...

اره اینو شنیدم که بعد ۱ ماه کمر درد گردن درد ممکنه شروع شه

و دیگر هیچ…
یعنی قشنگ شکم و پهلورو آب میکنه ؟  من نمیخوام باس نم آب شه🤦🏼‍♀️

خب حلقه ربطی ب باس‌ن و پا نداره ک

من چندبار دور باس‌نمم چرخوندم

اره من دوساله میزنم

کمرم باریک شده و شکم ندارم

پهلو ندارم

تایمای زیاد میزنم

سه ساعت

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706