2737
2739
عنوان

یکی بیاد بگه چرا باید ازدواج کنیم☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 87 پست

میشه قبل ازدواج درباره خیلی از این چیزا صحبت کرد مثل سرکار و درس و ...و اینک بنظرم ادم باید تو زندگیش از هرلحاظ تا حدودی به استقلال رسیده باشع ک بتونه اگ اتفاقی افتاد از خودش دفاع کنه.خب اگ واقعا دوسنداری ازدواج نکن.چیز خاصیم نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بایدی وجود نداره دوست عزیز

ازدواج بخش مهمی از زندگیه همه زندگی نیست

البته ک اگر خداوند غریزه ای تو وجودمون گذاشته راه حلیم براش درنظر گرفته

انتخاب ادم درست در کنارش تلاش برای پیشرفت خودت تو زندگی مانع خیلی از این مشکلات میشه

2731
وقتی به جای خیانت فکرش وفاداری باشه دغدغه های فکری رو با دید مثبت و با توکل حل کنه یکی بیاد بگه ا ...

نه خب

صد در صد اونموقع همچین فکری نمیکنم

اما این حرفا بنظرم تا جایی که دیدم تا زمانی هست که مرد به زن نرسیده و وقتی رسید دیگه کم رنگ میشه

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا
2738
خواهرقربونت شم ایناکه خوبه .شوهرپرتم کرده ازخونه بیرون به جرمه نکرده داره میندازتم زندان.طلاموبرده ب ...

عزیزدلم😔😔😔😔

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا
شاید شما زیاد کارتون میبینی 🙂

من برای شوخی و لودگی حرف نزدم. کاملا جدی گفتم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
نه خب صد در صد اونموقع همچین فکری نمیکنم اما این حرفا بنظرم تا جایی که دیدم تا زمانی هست که مرد به ...

اون مردی که این حرفا رو میزنه، واسه خودش احترام قائل نیس که بعدش بزنه زیر حرفاش و زندگی رو برا خودش و همسرش زهر کنه؟ 

چون اینجا اکثرا از دید خانم ها به زندگی ها نگاه میشه 

فکر میکنن تو جدایی یا دعواهای خانوادگی فقط خانم آسیب میبینه ولی در واقع دو طرف در عذابن 

اینو بدونین اگر هر دو طرف به حرفهای قبل عمل کنن تا آخر کار با هم خوب ادامه می‌دن 

حرفتو اینطور اصلاح می کنم...

چرا آدم باید با کسی که درست نمیشناسدش و یا خودش هنوز درست خودشو نمیشناسد اصلا ازدواج کنه ؟!فقط صرف اینکه بگه شوهر دارم؟!!!

همه ی حرفاتو قبول دارم در صورتی که اون ازدواج درست نبوده باشه!

من بیست و چهار ازدواج کردم...قبلش خیلی آزاد و مجردی خوب و خوشی داشتم...اما یک درصد هم زندگی متاهلیمو با مجردیم عوض نمی کنم...این قد که از ازدواجم راضی ام..

بازم هیچی...
2706