2733
2734
عنوان

یکی بیاد بگه چرا باید ازدواج کنیم☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 87 پست

اجباری نیست

شما ازدواج نکن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ضمنا رفتار خودتم تعیین میکنه ک شوهرت چ رفتاری باهات بکنه

خیلی از زورگویی اقایون بخاطر میدونیه ک خانوما بهشون میدن یا سن کم ازدواج یا اختلاف سنی زیاد یا تفاوت اخلاقی و فرهنگی

با چشم باز باید بری جلو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میگه تنهایی نرو بیرون نشونه دوستداشتنه نشونه عشقه یعنی حواسش بهت هست مراقبته اگه هم بگه نرو سر ...

من هزار سال ازین مراقبتا نمیخوام😶

ینی من در حد اون انسان نیستم که بد و خوب رو تشخیص بدم؟

و اما سرکار

وقتی شخصیت من جوری هست که سرکار رو دوست دارم و احساس مفید بودن میکنم

وقتی ۱۶ ۱۷ سال با پول بیت المال درس خوندم که به جایی برسم که به جامعه خدمت کنم

چرا باید یکی‌ بیاد و منعم کنه؟

خب کار علاقه ی منه

بله نمیگم شاید یکی خونه داری علاقشه و در اون جایگاه احساس مفید بودن میکنه زنان با هم فرق دارن

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا
ازدواج یه خریت هست و تمام من خودم سنم کم بود ازدواج کردم اخلاقش خوب بود اما معتاد شد بیکار شد صبح تا ...

خب چرا طلاق نمیگیری؟

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2731
اگر بهت اجازه میدن تنها زندگی کنی عالیه بزار سنتم بده بالا هروقت احساس کردی مردی که تو زندگیته واقع ...

آره هر موقع حرفش پیش میاد میگم که براشون عادی باشه تا اونموقع

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا
2738

درمورد همه صدق نمیکنه 

اما درسته حرفات

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
وقتی به جای خیانت فکرش وفاداری باشه دغدغه های فکری رو با دید مثبت و با توکل حل کنه یکی بیاد بگه ا ...

از این شوهرا فقط تو کارتونای والت دیزنی پیدا میشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
مادر بودن حس خاصی بهش ندارم ولی خیلی دوست دارم بچه های بی سرپرست به سرپرستی بگیرم خانوم خونه ی خودم ...

این خوبه که مستقل هستی ولی انسانها نیازبه هم صحبتی دارن که همیشه دردسترس باشه یاکسی که گاهی ناز ادموبکشه وحمایتش کنه اگه انتخابت درست باشه میبینی که ازدواج چقدرخوبه البته هر کسی نظری داره

میشه ۵ ۶ مورد از خوبی هاشو بگو واقعا میخوام بدونم دور از شوخی

من احساس میکنم شما یه تجربه ناموفق داری 

اگر اینطوریه هر کسی بعد طلاق برای ریکاوری‌و حال بهتز نیاز به یع روانشناس مجرب و خوب داره 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2706