2726
عنوان

یکی بیاد بگه چرا باید ازدواج کنیم☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1095 بازدید | 87 پست
دقیقا تازه این خوبشه اگر معتاد نباشه اگر دخترباز نباشه و.... چند سال پیش بیتر مردا همین بودن تازه یک ...

آخ آخ اینارو یادم رفت

اگر دست بزن نداشته باشه

اگر

اگر

اگر 

اگر

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم خداروشکر خیلی خوبه 

ولی بدم میومد از  ازدواج 

واسه همین تو دلم آرامش قلبی ندارم، تنهایی رو خیلی دوست دارم.

اصلا از مجردی از ازدواج متنفر بودم فقط به خاطر حرف مردم و بابام ازدواج کردم که هی میگفت چرا ازدواج نمیکنی همه شوهر کردن😐 من ۲۲ سالم بود حالا😐

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
بنظرم ازدواج کردن اشتباهه ولی زندگی مستقل داشتن خیلی خوبه ای کاش هیچ وقت تو ایران و این مملکت نبودم

همون

کار میکنم پول که جمع کردم مستقل میشم

به هر حال پدر مادر هم یه پشتوانه ای  میدن

2728
ولی خب بدی هایی هم داره؟

مطمینا , چون دو نفر از خونواده های متفاوت خواسته های متفاوت شخصیت های متفاوت کنار هم قرار میگیرن مهم اینه که چطوری به تفاهم برسی که البته خیلی راحت میشه اینکارو کرد تا زمانی که دیگران دخالت نکنن , من و شوهرم خداروشکر هیچ مشکلی باهم نداریم یه وقتایی اون کوتاه نیاد یه وقتایی من , بالاخره حل میشه تنها مشکلمون وقتی ایجاد میشه که خانواده ها بخوان دخالت کنن که اونم سعی میکنیم اجازه ندیم

ازدواج یه خریت هست و تمام من خودم سنم کم بود ازدواج کردم اخلاقش خوب بود اما معتاد شد بیکار شد صبح تا شب خواب بود خانم باز شد و ...... جدا شدم چند سال مجرد بورم با اینکه خیلی خواستگار داشتم گفتم میخوام با یه ادم تحصیل کرده متشخص جا افتاده ازدواج کنم که پیدا شد با بهترین شرایط چند سال نامزد بودیم که بشناسمش فردای عردسی رنگ عوض کرد الان اهل کاره خانم باز نیست معتاد نیست تحصیل کرده است بهترین امکانات و واست فراهم میکنه اما اخلاق صفر خانوادشم از خودش بدتر کارشون توهینه همه شون به جایی رسیدم هیچی نمیخوام فقط دلم میخواد برم گوشه خیابون نون خشک بخورم اما دیگه این تو زندگیم نباشه از همه شون نفرت دارم

همه گفته هات درسته ولی خوبی هاشم ببین مثل احساس مادربودن -خانوم خونه خودت باشی وبه کسی جواب پس ندی و....درضمن همانطورکه خانوما بعدازدواج محدودیتهایی دارن اقایونم دارن شوهرمن هیچ کدوم ارکارای مجردیشوانجام نمیده حتی یه دوستم نداره که بخوادیه ساعت باهاش حرف بزنه بیچاره فقط کاروکاروکار

کدومش؟

وقتی میگه تنهایی نرو بیرون نشونه دوستداشتنه نشونه عشقه یعنی حواسش بهت هست مراقبته

اگه هم بگه نرو سر کار چه بهتتتتتتررررر روحیه یه خانم با کار بیرون و ...سازگار نیست تحصیل رو قبول دارم ولی چرا باید هم زن و هم شوهر زمانشونو صرف کار کنن  اقتصاد مهمه ولی چقد اقتصاد آسایش میاره ولی آیا آرامش هم میاره؟ قطعا نه

اگه شوهرت درامدش خوبه خرجتو میده چرا باید بری سر کار از لحظاتت استفاده بهتر کن 

ولی بقیه موارد اره خدا نکنه برا کسی اتفاق بیوفته

ازدواج یه خریت هست و تمام من خودم سنم کم بود ازدواج کردم اخلاقش خوب بود اما معتاد شد بیکار شد صبح تا ...

عزیزم😔

همون  کار میکنم پول که جمع کردم مستقل میشم به هر حال پدر مادر هم یه پشتوانه ای  میدن

اگر بهت اجازه میدن تنها زندگی کنی عالیه

بزار سنتم بده بالا هروقت احساس کردی مردی که تو زندگیته واقعا باهم جورید ازدواج کن

خیلیا که ازدواج میکنن فقط بخاطر اینکه مستقل بشن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ازدواج ۵۰ ۵۰ هست یعنی نصفش بدی نصفش خوبی

ولی من خودم بااینوه ازدواج دوس نداشتم پشیمونم نیستم از خونه بابام معمولا بهتره

اگه میتونی خونه مجردی داشته باشی خوبه وگرنه تا ی سنی میشه با پدر مادر زندگی کرد بعد میرن رو مخت

همه گفته هات درسته ولی خوبی هاشم ببین مثل احساس مادربودن -خانوم خونه خودت باشی وبه کسی جواب پس ندی و ...

مادر بودن حس خاصی بهش ندارم ولی خیلی دوست دارم بچه های بی سرپرست به سرپرستی بگیرم

خانوم خونه ی خودم بودن هم مستقل بشم حلع

من الانم به کسی جواب پس نمیدم

وقتی به جای خیانت فکرش وفاداری باشه

دغدغه های فکری رو با دید مثبت و با توکل حل کنه

یکی بیاد بگه

اگه دوست داشتی میتونی بری سرکار

یا درس بخونی و پیشرفت کنی 

تنهایی که بیرون میری مواظب خودت باش

در خدمت زندگی مشترک باش 

من هر چی‌بگم، نظرت مهم باشه

یا سایز و اندامتو تحسین کنه

یا  خواهر و مادرشو بخاد که مثل خواهر و مادر خودت بدونی

درآمدش رو با همفکری تو خرج زندگی کنه و تو به عنوان یه خانم  بتونی مدیریت کنی، حتی پس انداز داشته باشینب

برنامه های مجازی مفید داشته باشی 

به جای فکر آزاد باید رفتارت این باشه که مادرشوهر و خواهر شوهر بعدا از شما به شوهر تعریف کنن

بعدم خودش رو وقف زندگی کنه و برای رفیق هایی که در حد یکی دو نفر هستن بیشتر از دو سه ساعت وقت نذاره 

ازت بخاد اگه شد خونه ی مادرت باهم برین اگه نشد خودت بری و باهم برگردین 

وقتی بچه داری، بعد از اینکه از سرکار خسته و کوفته اومد، یکم استراحت کنه بعدش کمک کنه

وقتی تو نزدیک عادت ماهیانه ای یا حال نداری کمک کنه باهم  خونه رو تمیز کنین 

باز هم همین فکر رو میکنی؟ 

به قول قدیمیا ازدواج مثل هندونه ی نبریده شده ت

این حرف بهانه اس برا توجیه حماقت و نادونی خودمون

کسی که به بلوغ عقلی رسیده و کلش داغ نیست از اول حواسشو جمع می کنه. اگه فرد مناسبی به پستش خورد که ازدواج می کنه، اگه نه هم که مجرد می مونه و خودشو با ازدواج اشتباه بدبخت نمی کنه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706