2733
2734
عنوان

یکی بیاد بگه چرا باید ازدواج کنیم☺

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 87 پست
بخداالان ازقلب دردفقط دارم نیگامیکنم لال شدم اصلا.

خب اگر هم دزدیدی که ندزدیدی طلای خودت بود به همسرت ربطی نداره که

ینی به خاطر اینکه طلای خودتو برداشتی(میدونم برنداشتی طبق نظر ایشون میگم) میخواد بندازه زندان؟

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا
اون مردی که این حرفا رو میزنه، واسه خودش احترام قائل نیس که بعدش بزنه زیر حرفاش و زندگی رو برا خودش ...

سوزلریز دوز و متین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرفتو اینطور اصلاح می کنم... چرا آدم باید با کسی که درست نمیشناسدش و یا خودش هنوز درست خودشو نمیشنا ...

درسته اینم هست

ولی من متاسفانه یا خوشبختانه نمیدونم اخلاق بد هست یا خوب کلا زیادی استقلال طلبم استقلالم زیر سوال بره اذیت میشم

2731
خب اگر هم دزدیدی که ندزدیدی طلای خودت بود به همسرت ربطی نداره که ینی به خاطر اینکه طلای خودتو برداش ...

این جریان داره

وسطای زندگی طلاهاموبرداین وسط یه حلقه ویه پلاک لحظه ای ازخونه بیرونم کردباهام بود.این گفت اگه جهازتومیخوای بایدامضاکنی که سرویس طلایی که من خودم بردم دسته توعه (میخواست به ازای جهیزیه م وطلاق باج بگیره)من این امضارونکردم ولی امضاکردم یه اون حلقه وپلاکه نازک دسته منه .جهیزیه موبه زورونصفه نیمه پس گرفتم اون دوتاطلاموندبراوقتی که مابقی جهازمووحلقه ای خودم خریدم روداد.ولی این رفته شکایت که هم سرویس طلاروبردم هم جهازروقبول نداره ماله من بوده(سیاهه روامضانکرده بود)هم اینکه خیانت درامانت کردم وموقعی که بیرونم کرده اون انگشترواززیردرهل ندادم توخونه.گیرکردم به خدا.کلی نفقه بهم بدهکاره پولم میخوادازم بکنه

این جریان داره وسطای زندگی طلاهاموبرداین وسط یه حلقه ویه پلاک لحظه ای ازخونه بیرونم کردباهام بود.ای ...

یا قرآن

چه بد

این دیگه کیه

خدا بزرگه ان شاءالله حل میشه

فقط جانه عزیزاتون مثه من خوشبین نباشیدراحت گول موقعیت وظاهرونمازطرفونخورید.حقه طلاق بگیریدتامجبورنشیدباج بدیدتاآخرعمرتون .ازگرفتنه حقه طلاق نترسیدروزی هزارموردتودادگاه میبینم که پسراچحوری دارن نارومیزنن به طرف اگه دخترخواهرشوهرمرضی خانم دامادش خوب درومده دلیل نمیشه این خاستگارمظلوم ونازی که سربه زیرنشسته وچشم میگه ازجانی خطری ترنباشه .اگه عروسه کبری خانم راحت وتوافقی طلاق گرفت دلیل نمیشه طرفه شمام خوب باشه وپول وباج درازای طلاق نگیره ازتون .ازحقه طلاق گرفتن نترسیدبرخلاف توجیحاتی که ازقانون کردن تومغزمون که زن احساساتیه وزودطلاق میگیره زن برخلافه مردوفاداره به زندگیش تالحظه ی آخرزندگیش باچنگ ودندون زندگیشوحفظ میکنه .جانه عزیزتون حقه طلاق بگیریدبخداآواره دادسراودادگاه شدن تجربه ی جالبی نیست .حقه طلاق بگیرید.......

یا قرآن چه بد این دیگه کیه خدا بزرگه ان شاءالله حل میشه

فقط دعاکن سکته نکنم الانم به ضرب قرص سرپام کلانتری ودادگاهام مشاالله خرتوخرترازین حرفاس میترسم نشه ثابت کنم  .پای فامیل وعموودایی مم کشیدن وسط .فقط دعاکن زنده بمونم

2740
فقط دعاکن سکته نکنم الانم به ضرب قرص سرپام کلانتری ودادگاهام مشاالله خرتوخرترازین حرفاس میترسم نشه ث ...

وکیل گرفتی؟

😄منطقیه بپرسیم چرا بچه باید بیاریم با این همه سختیاش

اما چرا باید ازدواج کنیم سواله واقعا😐

ازدواج باید نداره هرکی احساس نیاز کنه حالا نیاز عاطفی جنسی یا برای ایندش اینطور برنامه ریزی کرده باشه در صورت پیدا کردن کیس مناسب ازدواج میکنه

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
میشه ۵ ۶ مورد از خوبی هاشو بگو واقعا میخوام بدونم دور از شوخی

اول اینکه یک همدم داری و از تنهایی بیرون میای

دوم اینکه تو آشپزی و کارهای خونه کمک میکنه

سوم همیشه یک نفر هست به حرفات گوش بده حرفایی که نمیشه به بقیه گفت

چهارم باهم  حداقل هفته ای یکبار بیرون میری و حالشو میبری

کلا اگر باهاشون خوب باشیم و درکشون  کنی چیزی کم نمی زارند متاسفانه خانما دوست دارن آقایون بهترین باشن ولی خودشون اگر لجبازی کنن اشکال نداره .

درسته اینم هست ولی من متاسفانه یا خوشبختانه نمیدونم اخلاق بد هست یا خوب کلا زیادی استقلال طلبم استق ...

هرچیزی زیادیش بده

استقلال طلبیت خوبه حفظش کن ولی سعی کن معتدلش کنی...

اینطوری هیچ کس کنار هیچکس به خاطر افراط در منافعش بند نمیشه و همه ی اخلاقها و ارزشها از بین میره...

فرض کن یه پسر مجرد همین المپیک تورو به یه شکل دیگه بزنه

مثلا بگه چرا باید ازدواج کنم و متعهد و وفادار به یه نفر بمونم در حالیکه میتونم هر روز به یه دختر باشم؟!!!

و بگه که من خیلی آزادی طلبم خیلی تنوع طلبم!

و بگه من چرا باید اسیر مهریه و نفقه و نازکردنا و نازکشیدنا و قرقرا و مادرزن پدرزن بازی بشم وقتی میتونم با فراق باز و راحت ام بدم رو صندلیمو و بدون پاسخگویی به احدی نیازامو هر روز با یه دوس دختر تامین کنم!!!

مسئله اینه که در طول تاریخ  بشریت با ازدواج درست یا تعهد به جنس مخالفش و تشکیل خانواده تونسته به چنین آرامشی دست پیدا کنه که حاضر شده در بعضی مواقع از بعضی اصول خودش مثل استقلال صد درصد،آزادی صد درصد و خیلی چیزاش بگذره و فداکاری کنه...

چون اون آرامشه واسش می ارزیده....

چقد کتابی حرف زدما حال کردی😁😊😉

خوشبخت و موفق باشی دوستم

بازم هیچی...