2752
2734
عنوان

ختنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 62 پست

فقط از من ب تو نصیحت ختنه بخیه کن حلقه خوب نیست برا پسرم حلقه بود خوب ختنه نشده مث گوشت اضافی مونده اونجا که ختنه نشده بردم دکتر گفت میتونی دوباره ختنه کنی ولی ارزششو نداره 

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دکتری که هست حاذقه تو کارش . و البته بخاطر مریضی و سردی هوا بیرون نمیبرم باهاش تماس ک گرفتم گفتن ...

در مقایسه با ارزش کار مهم نیست. فقط یه لحظه تصور کنید این قضیه را سخت نگیرید پشیمانی هیچ فایده ای نداره

2731
آره درسته  ان شاءالله راحت باشه خودشون‌دارو هم میدن ها واسه پسر من گفت دارو بگیر قبلش بده ی ...

اهان . منم اسم داروی خاصی نمیدونم ولی قبلش استامینوفن میدم ک بدنش ارومتر باشه . ایشالا ک ب خیر و خوشی تموم میش

من خودم پسربچه دارم و ختنه کردم 

اما اگه زمان به عقب برگرده دیگه اینکارو نمیکنم چون به تازگی نظریه هایی دادن ک ختنه لذت جنسی رو ازشون میگیره

فقطططط حمله نکنید

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

استارتر معمولا بالای شش ماه چون بچه هوشیار هست و دست و پا میزنه بیهوش میکنن نوزاد رو فقط بی حسی میزنن خوب تحقیق کن ببین چه طوری دکتر میخواد انجام بده اگه قرار باشه دست و پای بچه رو بگیرید و انجام بده فعلا دست نگهدار چون تا مدتها بچه ترسیده میشه من پسرم رو یک سالگی عمل بیضه کردم تا مدتها ترس تو وجودش بود و حتی شبا با جیغ بیدار میشد تو که تا الان نکردی بذار تو موقعیت مناسب تر انجامش بده به نظر من …

فقط از من ب تو نصیحت ختنه بخیه کن حلقه خوب نیست برا پسرم حلقه بود خوب ختنه نشده مث گوشت اضافی مونده ...

الان یک سالشه اصلا حلقه نمیکنن

پسر من ۴ ماهش بود تا گفتم گفت اصلا اصلا بزرگ شده دیگه 😑

حالا خواسته یا ناخواسته تا الان که مونده . بازم ممنون ک گفتین . 

پیشنهاد میکنم درموردش بیشتر تحقیق کنی

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
2706