2733
2734
عنوان

ختنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 62 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الان یک سالشه اصلا حلقه نمیکنن پسر من ۴ ماهش بود تا گفتم گفت اصلا اصلا بزرگ شده دیگه 😑

اره بابا اصلا خوب نییس منم اونجای بچمو حیف کردم 😑😑😑

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
واقعا؟

بله

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
2740
استارتر معمولا بالای شش ماه چون بچه هوشیار هست و دست و پا میزنه بیهوش میکنن نوزاد رو فقط بی حسی میزن ...

وای که چه حرف درستی زدین

من پسرم و واکسن ۱۸ ماهگی و گفتم تو بغلم بزن گقت نمیشه تو دستاشو سرش و بگیره باباش پاهاش و تا بزنم

منم تجربه نداشتم دقیقا همین کار و کردم تا واکسن و زد این بچه دقیق دوساعت میلرزید اشک میریخت یعنی انقدر ترسیده بود حد نداشت😔😔😔😔😔

پیشنهاد میکنم درموردش بیشتر تحقیق کنی

الان شاید دو ماهی باشه ک فکرم مشغوله . میگفتم ختنه لیزری باشه . اما بعدا متوجه شدم ی سری از بافت هارو از بین میبره ک ممکنه بچه رو در اینده دچار ناباروری کنه

استارتر معمولا بالای شش ماه چون بچه هوشیار هست و دست و پا میزنه بیهوش میکنن نوزاد رو فقط بی حسی میزن ...

باز این رو از دکترش میپرسم اگر روشش منطقی بود انجام میدم . اگر هم ن که میمونه برای بعدا

اره عزیزم بارداری ناخواسته .الان تو هفته اولم . تا از شیر نگرفتمش باید زود ختنه کنم ک طفلی از هر دو ...

ماشاالله خدا نگهش داره

فقط خواهشا یه نفر که حالیشه بگو ختنه کنه

پرستارم و عاشق پرستاری هستم
2706